خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

تازه عروس: شب عروسی ام با انفجار موتر حامل ما به ماتم تبدیل شد

تازه عروس: شب عروسی ام با انفجار موتر حامل ما به ماتم تبدیل شد

Dec 31, 2016 - 16:04

کابل (پژواک، ۱۱ جدی ۹۵): عروسی که در شب عروسی همراه با داماد و جمعی دیگر، طعمۀ یک انفجار شده است می‌گوید که با این رویداد، بهترین فرصت و لحظات زندگی‌اش به خاطره‌ای بسیار تلخ تبديل شده است.

این انفجار، نیمه شب گذشته در نزدیک چهار راهی قنبر مربوط ناحیه پنجم شهر کابل رخ داد و بر اثر آن، مو‌تر حامل عروس و داماد تخریب و سپس آتش گرفت و بر اثر آن، حداقل دو تن کشته و چهار تن دیگر زخمی شدند.

عروس که نازیه نام دارد و ۲۱ ساله است، مدعی شد که این انفجار بر اثر ماین چسپکی (مقناطیسی) رخ داده است.

وی که صورت و پا‌هایش بر اثر این انفجار آسیب دیده و سوخته است، به آژانس خبری پژواک گفت که همه آرزو‌هایش با این رویداد به غم و اندوه مبدل شده است.

نازیه درحالیکه گریه می‌کرد و به شدت متاثر بود گفت: "چهار ماه می‌شد که نامزد شده بودیم، نامزدم را بسیار دوست داشتم؛ اما زندگی ما دیگر تباه شده است."

زرغونه، خواهرعروس که به عنوان پایواز وی را همراهی می‌کرد، گفت سه روز قبل به کابل آمد تا در عروسی خواهرش شرکت کند.

وی در مورد چگونگی بروز رویداد گفت: "محفل ختم شد، از هوتل عروسی بیرون شدیم و عروس و داماد هم در موترشان نشستند؛ اما تقریبا ۲۰ دقیقه سپری نشده بود که در مسیر راه، مو‌تر آنان انفجار کرد."

زرغونه افزود که بر اثر این رویداد، دو تن از جمله راننده مو‌تر و مادرکلان داماد که آنان را همراهی می‌کرد کشته شد و عروس، مادر و خواهر داماد و پسر خواهر داماد که آنها نیز در همین مو‌تر بودند، زخمی شدند.

خواهر عروس گفت که احتمالاً این انفجار در نتیجه ماین چسپکی بوده باشد؛ اما تصریح کرد که آنان با هیچ کسی دشمنی نداشته‌اند.

داکتر محمد فاضل، موظف در بخش سوختگی شفاخانه استقلال، به پژواک گفت چهار تن از کسانی که بر اثر این انفجار زخمی شده بودند، به این شفاخانه منتقل شده‌اند.

وی گفت وضعیت صحی داماد و عروس رضایت بخش است؛ اما وضعیت دو تن دیگر از زخمی شدگان، به دلیل شدت سوختگی وخیم است.

اما مل پاسوال محمد همایون عینی رئیس پولیس ۱۱۹ وزارت امور داخله، به پژواک گفت که این رویداد، بر اثر انفجار بالون گاز مو‌تر حامل داماد رخ داده است.

به گفته وی، احتمال می‌رود غیرمعیاری بودن سیستم این مو‌تر که با گاز کار می‌کرد، سبب این انفجار شده باشد؛ اما با وصف آن، تحقیقات پولیس در این زمینه جریان دارد.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement