خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

پوليس در شهر کابل يک تن را کُشت و يکتن ديگر را زخمى کرد

پوليس در شهر کابل يک تن را کُشت و يکتن ديگر را زخمى کرد

Feb 20, 2017 - 14:33

کابل (پژواک، ٢حوت٩٥): در نتيجه فير پوليس بر موتر کرولا در شهرکابل، يکتن کشته شده و يکتن ديگر زخم برداشت؛ بعداً دوستان فرد کشته شده، سه عراده موترپوليس را آتش زدند و دو پوليس را مجروح کردند.

اين حادثه، حوالى ساعت ٤:٣٠ صبح امروز، در ساحه کارتۀ ٣ از مربوطات حوزۀ سوم امنيتى شهرکابل به وقوع پيوست.

لوى پاسوال عبدالرحمن رحيمى قوماندان زون ١٠١ آسمايى پوليس، به خبرنگاران گفت که پوليس امر توقف به يکعراده موتر کرولا داد؛ اما واسطۀ يادشده توقف نکرد و پوليس ناگزيز شد که بالاى اين موتر فيرکند.

وى افزود که درنتيجۀ فيرپوليس؛ از دو تن راکبين اين موتر، يک تن کشته شده و يک تن ديگر جراحت برداشته است.

به گفتۀ رحيمى، پس ازاين حادثه اقارب فرد کشته شده و زخمى، به محل رويداد آمده، توسط سنگ و چوب دو پوليس را زخمى کرده و وسايط پوليس را آتش زدند.

اين مقام امنيتى کابل، رقم موترهاى حريق شده را مشخص نکرد؛ امامحمدالله باشندۀ اين محل به پژواک گفت صبح امروز، زمانى که به محل حادثه آمده، سه عراده موتر رينجرپوليس را ديده است که حريق شده بود.

قوماندان زون ١٠١ آسمايى پوليس همچنان گفت که به هدف بررسى اين قضيه، هيئتى بشمول نماينده وابستگان فرد مقتول ومجروح، توظيف گرديده، که نتيجۀ اين بررسى ها بعداً با رسانه ها شريک ميگردد.

رحيمى گفت هرکسى که دراين حادثه ملامت ثابت گرديد، مطابق قانون مجازات مى شود.

حامد پسرخالۀ  فرد کشته شده درمحل رويداد، به آژانس خبرى پژواک گفت که پسرخاله اش (حاجى مليار) با يکتن ديگر، صبح امروز به حمام سونا در منطقه کارته چهار ميرفت که هدف فيرپوليس قرارگرفت و کشته شد.

او افزود که فرد مجروح، رانندۀ موتر کرولا بود.

وى ادعا کرد که پسرعبدالرحمن سرجنگ قوماندان پيشين ولايت هلمند، بالاى اين موتر کرولا فيرنموده است.

برادر فرد کشته شده که نخواست نامش افشا گردد، ادعا نمود پوليسى که بالاى موتر برادرش فيرکرده، نشه بوده و از موتر او دو بوتل شراب به دست آمده است.

درعين حال، محمد يونس هوتک مشاوررييس جمهور در امور اقوام و قبايل، درمحل رويداد به خبرنگاران تاييد کرد که منسوب امنيتى که بالاى اين موتر فيرکرده، نشه بوده و در موترش دو بوتل شراب موجود بوده است.

وى همچنان گفت که اين حادثه، تحت بررسى است و نتيجۀ آن، بعداً با رسانه ها شريک ميگردد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement