خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

حمله طالبان در بغلان يک کشته و پنج زخمى برجاگذاشت

حمله طالبان در بغلان يک کشته و پنج زخمى برجاگذاشت

May 05, 2017 - 15:15

پلخمرى (پژواک، ١٥ثور٩٦) : مسوولين امنيتى ميگويند که دراثرشلیک طالبان بالای موتر نوع ایلکس وسراچه درمنطقه چشمه شیرولایت بغلان يکتن کشته و پنج تن ديگر زخمی شده اند .

 يک منبع امنيتى ولايت بغلان که نخواست نامش گرفته شود، به آژانس پژواک گفت که قبل از ظهر روز جمعه (١٥ثور) موتر نوع آيلکس و سراچه که شامل افراد ملکی بودن زمانی که از ساحه چشمه شیر ولایت بغلان عبور میکردند از سوی طالبان مورد شلیک قرار گرفته که از اثر این حادثه پنج تن زخمی و یک تن کشته شده است.

مسوولين شفاخانه ولایتی بغلان با تايید این خبر میگوید که از اثر این حادثه یک مرد کشته شده و پنج تن زخمی که شامل زن و کودک است به این شفاخانه انتقال یافته است.

احمد جاوید یکی از باشنده های ولایت بغلان ميگويد ، چشمه شیر راه است که چندین ولایت را باهم وصل میکند، اما دولت قادر به تامین این شاهرا نیست .

وى مى افزايد، این چندین بار است که افراد ملکی و نظامی در این شاهرا مورد حمله طالبان قرار میگرد و خواست ما این است تا دولت امینت این شاهرا را تامین کند تا مردم قربانی این چنین حادثات نشوند .

محمد داوود بزرگ قوم از اثر نا امن بودن شاهرا مزار- پلخمری نگرانی کرده گفت که روز به روز امینت این شاهرا بدتر میشود و زیادتر مردم قربانی این حادثات است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan