خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

عبدالله: ورزشکاران ورزش را سياسى نسازند

عبدالله: ورزشکاران ورزش را سياسى نسازند

May 12, 2017 - 11:17

کابل (پژواک، ۲۲ ثور ۹۶): رییس اجرائیه حکومت، در دیداری با ورزشکاران بر اصل وحدت٬‌ هم‌دلی٬‌ اتحاد و استفاده از ورزش برای تحکیم وحدت ملی تاکید کرده و به ورزشکاران توصیه کرد تا ورزش را سیاسی نسازند.

در خبرنامه ای که از سوی دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به آژانس خبری پژواک فرستاده شده، آمده است که رییس اجرائیه روز گذشته در گردهمایی بزرگی که به اشتراک ورزشکاران، اتحادیه‌ها و باشگا‌ه‌های رشته‌های مختلف کشور، در صحن ریاست اجرائیه برگزار گردیده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

رییس اجرائیه حکومت از افتخارات و دستاوردهای ورزشکاران در داخل کشور نیز تقدیر کرد و بر اصل وحدت٬‌ هم‌دلی٬‌ اتحاد و استفاده از ورزش برای تحکیم وحدت ملی و احترام متقابل تاکید کرد.

داکترعبدالله به ورزشکاران کشور توصیه کرد تا ورزش را سیاسی نسازند و تعهد سپرد که در تمام عرصه‌ها ورزش و ورزشکاران را به خاطر رشد و توسعه ورزش و نه به ‌خاطر اهداف سیاسی حمایت و همکاری می کند.

وی از دستاوردها و قهرمانی‌های آنان در مسابقات بین‌المللی تقدیر کرد و این دستاوردها را مایه افتخار ملی افغانستان دانست و ورزشکاران را سفرای عزت و افتخار کشور عنوان کرده، گفت که ورزش یک گام مهم در راه صحتمندی و بناء یک جامعه سالم و به دور از اعتیاد و استفاده از مواد مخدر می باشد.

موصوف در پایان این نشست تقدیر نامه‌هایی را به تعدادی از استادان و قهرمانان ورزش به نماینده گی از سایر اشتراک کننده گان تقدیم کرد و برای آنان آروزی موفقیت و سربلندی نمود.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement