خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

جاهد: مخالفين مسلح دولت به اهداف شان رسيده نمى توانند

جاهد: مخالفين مسلح دولت به اهداف شان رسيده نمى توانند

May 19, 2017 - 15:53

محمودراقى (پژواک، ٢٩ثور٩٦): وزیر داخله می گوید که مخالفین مسلح دولت، می خواهند با حمایت برخی کشورها  مناطقی را تصرف و شاهراه ها را مسدود کنند؛ اما به این هدف شان نمی رسند.

ستر پاسوال تاج محمد جاهد وزیر امور داخلۀ کشور، این مطلب را روز گذشته در سفری به ولایت کاپیسا طی نشستی در مرکز این ولایت اظهار داشت.

جاهد که به هدف بررسی اوضاع امنیتی کاپیسا به این ولایت رفته بود؛ گفت که پاکستان و برخی کشورهای دیگر که مخفیانه با "تروریستان" همکاری می کنند، به دنبال برخى تحولات در منطقه و موقعيت جغرافيايى افغانستان مى خواهند در سال جاری حمایت شان را از گروه های یادشده بیشتر کنند.

وی نگفت که مخالفین مسلح، برای تصرف کدام مناطق و بستن کدام شاهراه ها تلاش میکنند؟ و غیر از پاکستان، نام کدام کشور دیگری را هم نگرفت؛ اما افزود که نیروهای امنیتی افغانستان به حمایت مردم، پلانهای دشمنان را خنثی کرده و برای مقابلۀ جدی با آنان، آمادگی های لازم را دارند.

محمد خالد هاشمی والی کاپیسا در نشست یادشده، تقاضا نمود که تعداد نیروهای پولیس در پروان افزایش یابد؛ تا در نتیجۀ آن، معادن این ولایت بخوبی محافظت شود و امور دیگر امنیتی این ولایت منظم گردد.

وزیر امور داخله گفت که بخاطر تحکیم بهتر امنیت در این ولایت، تعداد نیروهای پولیس را افزایش می دهد.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement