خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یک قوماندان مهم حقانی با شش تن از افرادش کشته شد

یک قوماندان مهم حقانی با شش تن از افرادش کشته شد

May 19, 2017 - 16:11

کابل (پژواک، ٢٩ ثور٩٦): مسوولان امنیتی میدان وردک می گویند که حمیدالله قوماندان مهم شبکۀ حقانی و شش تن از افرادش، در ولسوالی نرخ این ولایت به قتل رسیده اند.

نقیب الله امینی سخنگوی قوماندان امنیه میدان وردک، به آژانس خبر پژواک گفت که حمیدالله و افرادش، در پغمان کابل و ولسوالی نرخ میدان وردک، بر ضد دولت فعالیت های مسلحانه انجام می دادند.

وی افزود که هفت تن یادشده، در نتیجه عملیات هوایی و زمینی نیروهای افغان، عصر روز گذشته در منطقۀ توکرک ولسوالی نرخ کشته شدند.

امین الله يکى از ساکنين ارغنده ولسوالی پغمان؛ قتل حمیدالله را تایید کرد و گفت که وی باشنده ارغنده پایین ولسوالی پغمان بود.

به گفته موصوف؛ حمیدالله قبلا ولسوال نامنهاد طالبان برای پغمان بود؛ اما اخیراً از سوی طالبان ولسوال نامنهاد کابل تعیین شده بود.

امین الله در مورد افراد دیگر کشته شده با حمیدالله چیزی نگفت؛ اما یک باشنده نرخ که نخواست نامش ذکر شود، گفت که در حمله روز گذشته، دو طالب مسلح کشته شده اند که هردو باشندۀ پغمان بودند.

طالبان مسلح تاکنون در مورد چیزی نگفته اند.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement