خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

جسد چوپان لادرک شده در جوزجان دريافت گرديد

جسد چوپان لادرک شده در جوزجان دريافت گرديد

Jul 04, 2017 - 14:53

شبرغان (پژواک،١٣سرطان ٩٦): مسوولان امنيتى در جوزجان مى گويند که جسد چوپان ٢٠ ساله که شب اول عيد در حومۀ شهر شبرغان لادرک گردیده بود، دريافت شده و پوليس دو تن را در پيوند به آن بازداشت کرده است.

لمری څارن نعمت الله  کُهزاد آمر کشف مديريت مبارزه با جرايم جنايی قوماندانی امنيه ولايت جوزجان، به آژانس خبرى پژواک گفت که اسامی منزالله که بيشتر در مربوطات قريۀ شکرک و مرغاب شهر شبرغان مصروف کار چوپانی بوده, شب اول عيد لادرک شده بود.

وی افزود: "شب گذشته برمبنای اطلاعات واصله، جسد او را از حومه قريۀ مرغاب به دست آورديم که در يک پتو پيچانده شده بود و به اساس ادعای خانوادۀ مقتول، دو تن در پيوند به اين قضيه گرفتار شده اند و قضيه مورد بررسى قرار دارد."

موصوف گفت که دوسيه نسبتی دو تن متهم قضيه، به څارنوالی محول  شده است و  پس از تحقيقات لازمه واضح خواهد شد که انگيزۀ قتل چه بوده است.

اين منبع امنيتى علاوه  کردکه قرار معلوم مقتول ذريعۀ تيشه و يا کدام آله جارحۀ ديگری به قتل رسيده است و زخم عميقی در ناحيه بطنش وجود دارد.

يار محمد کاکای مقتول گفت که منزالله، يک جوان آرام و بی آزار بود و با هيچ کسی دشمنی و بدبينی نداشت. وى شب اول عيد در اطراف قريۀ مرغاب شهر شبرغان لادرک شده بود.

موصوف اضافه کرد: "منزالله به محلات ديگر رفت و آمد نداشت و در مدتی که لادرک بود، نه کسی ما را تهديد کرد و نه کدام پيام تيليفونی دريافت کرديم و روز گذشته اطفالی که در اطراف قريه مصروف چرانيدن رمه بودند، از موجوديت يک جسد در دشت به ما اطلاع دادند و ما جسد را تسليم مديريت مبارزه با جرايم جنايی کرديم."

داکتر فريدون حبيب  رييس صحت عامه ولايت جوزجان، به پژواک گفت که پوليس جسد يک جوان را که بيش از ٢٠ سال  سن دارد، شب گذشته به شفاخانه انتقال دادند و پس از معاينه داکتران واضح شد که ميت قسما تخريب شده و آثار و علايم جرح در بدن مقتول از بين رفته است.

او گفت: "ما موضوع را غرض معاينات دقيق تر، به طب عدلی رجعت داديم تا در آنجا واضح شود که مقتول به چه شکلی به قتل رسيده است."

این در حاليست که يکماه قبل نيز جوان ديگری در حومه شهر شبرغان، طور مرموز به قتل رسيد و جسدش در غرب اين  شهر به دست پوليس افتاده بود.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement