خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

مقامات امنيتى: حملات طالبان در ولسوالى دوشى عقب زده شد

مقامات امنيتى: حملات طالبان در ولسوالى دوشى عقب زده شد

Aug 24, 2017 - 14:00

پلخمرى (پژواک،٢ سنبله ٩٦): مقامات در وزارت دفاع ملى مى گويند که طالبان، از چندين استقامت بالاى ولسوالى دوشى ولايت بغلان حمله نمودند، که بامقاومت شديد نيروهاى امنيتى روبه رو گرديده و با دادن تلفات، عقب نشينى نمودند.

تورن جنرال شعورگل خان معاون وزارت دفاع ملی که رهبرى نيروهاى عملياتى را در ولايت بغلان به دوش دارد گفت که گروه طالبان، عصر روز چهار شنبه از چند جهت بالای ولسوالی دوشی ولايت بغلان حمله کردند، که اين حملات طالبان با مقاومت شديد نيروهای امنيتی روبه رو گرديد.

وى افزودکه در اين در گيری، هشت طالب کشته شده و ١٥ تن شان زخم برداشته اند، که جسد يک تن از طالبان به دست نيروهای امنيتی افتاده است.

اين مقام وزارت دفاع ملى گفت که طالبان، در اين حملات شان تلاش داشتند که مسير شاهراه  کابل- مزار شريف را مسدود نموده و ولسوالی دوشی را تصرف کنند؛ اما با ضربات کوبنده نيروهاى امنيتى مواجه شدند و درنتيجه مسيرشاهراه به روى ترافيک بازشده و مسافرين ميتوانند بدون کدام نگرانى دراين مسير رفت و آمد نمايند.

موصوف، وارد شدن تلفات به نيروهاى امنيتى را دراين رويداد تاييد کرد؛ اما ارقام دقيق آن را نداد.

محمد علی يکتن از بزرگان قومی ولسوالى دوشى گفت که در اين درگيری، چهار تن از افزاد ملکی در منطقه کيله گی کشته شده اند، که يک خانم و دو دختر خردسال نيز شامل مى باشد و شش غير نظامی ديگر زخمی شده اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Maiwand Bank - Just Banking
Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan