خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

ولسوال اندر زخمی شد

ولسوال اندر زخمی شد

Oct 19, 2017 - 20:01

شهر غزنى(پژواک،٢٧ميزان٩٦): ولسوال اندر ولايت غزنی می گوید که وضعیت امنیتی این ولسوالی خراب است و او نیز در جریان جنگ زخمی شده است.

محمد قاسم دیسی وال، ولسوالی اندر حوالی ساعت هفت شام امروز به آژانس خبری پژواک گفت که جنگ در این ولسوالی دوباره شدت گرفته است.

وی گفت:" هیچ کمکی نرسیده، طیاره آمد یک بمب انداخت و دوباره رفت، زخمی ها به اثر شدت زخم های شان خواهند مرد. من نیز زخمی شده ام، همکارانم هم زخمی شده اند؛ وضعیت خراب است، راه ها مسدود و طالبان به ولسوالی نزدیک می شوند."

به گفتۀ وی، طالبان به ٥٠متری ولسوالی رسیده اند و بر نیروهای امنیتی با اسلحه سبک و سنگین شلیک می کنند و اگر کمک نرسد ولسوالی سقوط خواهد کرد.

در دو روز گذشته جنگ در ولسوالی اندر غزنی جریان داشته است. منابع محلی می گویند تا اکنون٢٧ نیروی امنیتی کشته و ٢٢تن دیگر زخم برداشته اند.

قبل از این مل پاسوال محمد زمان، قوماندان امنیۀ غزنی حوالی چاشت امروز گفته بود که نیروهای کمکی به منطقه رسیده اند و آنها به زودی اوضاع را کنترول خواهند کرد.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement