خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

صدها کيلوگرام مواد مخدر در نيمروز کشف و ضبط شد

صدها کيلوگرام مواد مخدر در نيمروز کشف و ضبط شد

Jan 01, 2018 - 15:54

زرنج، ايبک (پژواک، ١١ جدى ٩٦): پوليس نيمروز، صدها کيلوگرام مواد مخدررا کشف و ضبط نموده؛ و چهار تن به اتهام فروش مواد مخدر در ولايت سمنگان دستگير شدند.

مل پاسوال خواجه جیلانی ابوبکر قوماندان امنیه نیمروز، به آژانس خبرى پژواک گفت که پولیس اين ولايت، طی يک هفتۀ گذشته در چند عملیات جداگانه،  ٣٧٠ کيلوگرام مواد مخدر مختلف النوع را در ولسوالى کنگ و متباقى آن، در مرکز شهر زرنج کشف و ضبط نموده است.

وی افزود که به اتهام اين مواد ضبط شده، دو تن در زرنج و يک تن در کنگ بازداشت گردیده است.

ابوبکر گفت که جهت پاکسازی شهر زرنج از وجود ساقی خانه و فروشنده هاى موادمخدر، از سوی پولیس عملیات راه اندازی شده که طی یک هفتۀ گذشته، ١٤ تن به اتهام توزیع مواد مخدر در سطح شهر زرنج بازداشت و بعد از تحقیق، دوسیه های نسبتی شان تکمیل و به ارگان های عدلی و قضايی سپرده شدند.

طبق يک خبر ديگر، پولیس سمنگان؛ چهار تن را به اتهام فروش مواد مخدر در این ولایت بازداشت نموده اند.

څارمن عبدالمنیر رحیمی سخنگوی پولیس سمنگان، به آژانس پژواک گفت که صبح امروز، در عملیات ویژه منسوبین مدیریت مبارزه علیه جرایم جنایی قومندانى امنيه سمنگان، از داخل یک سرای در مرکز شهر ایبک، چهار تن به اتهام فروش مواد مخدر بازداشت شدند.

وى تصریح نموده که از نزد این فروشندگان مواد مخدر؛ یک میل تفنگچه، مقداری هروئین، چرس، شیشه و چهار سیت موبایل، یک  نمبرپلیت موتر، یک قبضه سلاح جارحه و مقدارى مهمات به دست آمده است.

او علاوه کرد که این متهمین، در تحقیقات ابتدايى به جرم خویش اعتراف نموده اند که دوسیه های شان به نهادهای عدلی و قضایی محول میگردد.

بر اساس معلومات سخنگوى پوليس سمنگان، این نخستین بار است که پولیس سمنگان، شمارى از فروشندگان مواد مخدر در شهر ایبک را که برای معتادین به شکل مخفیانه مواد مخدر به فروش میرسانند، بازداشت مینماید.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement