خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

مسوولان: تا دو روز ديگر عمليات نظامى گسترده در فراه راه اندازى ميشود

مسوولان: تا دو روز ديگر عمليات نظامى گسترده در فراه راه اندازى ميشود

Jan 21, 2018 - 18:21

فراه (پژواک، اول دلو ۹۶): در پى نگرانى مردم ولايت فراه از وضعيت امنيتى اين ولايت، مسوولان در قول اردوی ۲۰۷ ظفر در غرب کشور اعلام کردند که تا دو روز ديگر، يک عمليات گسترده عليه مخالفين مسلح در فراه راه اندازى مى شود.

تورن جنرال محمد ناصر هدايت قومندان قول اردوی ۲۰۷ ظفر که امروز در يک نشست خبرى در ولايت فراه صحبت مى کرد گفت که نيروهای امنيتی تازه نفس به شمول کماندوها و قطعات ضربتی، از ولايات هلمند و هرات به فراه رسيده اند و عمليات گسترده تصفيوی، به زودترين فرصت در فراه راه اندازی خواهدشد.

به گفته وی، در عمليات گسترده تصفيوی که قرار است  تا  دو روز آينده در نقاط مختلف  فراه راه اندازی گردد، در کنار قوای هوايی وزارت دفاع ملى، نيروهای هوايی ناتو نيز قوت هاى امنيتى افغان را حمايت خواهندکرد.

همچنان  موصوف  گفت که به زودى کمبودهاى لواى دوم پياده اردوى ملى مقيم در ولايت فراه تکميل شده و تا يک ماه آينده، بيش از ٥٠٠ سرباز تازه نفس در اين ولايت مستقرمى شوند.

مردم  ولايت فراه، از نا امنی و جنگ های اخير در مرکز و ولسوالى هاى اين ولايت، درحالى نگران اند که طالبان اخيرا حملات خود را بر مواضع نيروهاى امنيتى در مرکز اين ولايت، شدت بخشيده اند که در تازه ترين رويداد، شب گذشته سمونمل گلبهار مجاهد آمر امنيت ولايت فراه، در مرکز اين ولايت در انفجار يک ماين کنار جاده همرا با سه پوليس ديگر کشته شد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement