خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

بریتانیا از ادامۀ کمهایش با حکومت و مردم افغانستان اطمینان داد

بریتانیا از ادامۀ کمهایش با حکومت و مردم افغانستان اطمینان داد

Feb 01, 2018 - 15:33

کابل (پژواک، ١٢ دلو ٩٦): نمایندۀ خاص بریتانیا برای افغانستان و پاکستان، از تداوم کمک های کشورش به حکومت و مردم افغانستان در عرصه های مختلف، اطمینان داد.

در خبرنامه اى که از سوى دفتر مطبوعاتى رياست جمهورى به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده، آمده است که موصوف اين اظهارات را در ارگ، در ديدار با محمد اشرف غنی رئیس جمهور بيان نموده است.

منبع افزوده است که در این دیدار، گاریت بیلی نمایندۀ خاص بریتانیا برای افغانستان و پاکستان، مراتب تسلیت و غمشریکی صدراعظم و حکومت آن کشور را بخاطر رویدادهای اخیر تروریستی، به رئیس جمهور غنی و مردم افغانستان ابراز نمود.

منبع خاطر نشان ساخته است که هردو جانب در خصوص همکاری‌های دو جانبه، امنیت، مبارزۀ مشترک با تروریزم، اصلاحات، مبارزه علیه فساد، همکاری ها در عرصه های مختلف بخصوص در پروژه های مهم زیربنایی و گسترش روابط تجارتی و اقتصادی بحث و تبادل نظر نمودند.

در مقابل، رئیس جمهور غنی ضمن تشکر از غمشریکی صدراعظم و حکومت بریتانیا، به نمایندگی از حکومت و مردم افغانستان، از همکاری‌های آن کشور در طی سال های گذشته، قدردانی کرد.

رئیس جمهور، یکبار دیگر تروریزم را تهدید جدی برای تمام کشورهای منطقه و جهان دانست و بر اقدامات مشترک علیه این پدیدۀ شوم، تاکید ورزید.

وی افزود برای اینکه از خطر تروریزم تمام کشورهای جهان رهایی یابند، باید بالای حامیان تروریزم فشار وارد گردد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement