خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

پژواک، اطلاع رسانى با پيام کوتاه ازطريق شبکۀ (MTN) را نيزآغاز کرد

پژواک، اطلاع رسانى با پيام کوتاه ازطريق شبکۀ (MTN) را نيزآغاز کرد

Feb 07, 2018 - 15:45

کابل(پژواک ، ١٨دلو٩٦):آژانس خبری پژواک، به سلسلۀ خبررسانى از طریق پیام کوتاه (SMS) تیليفونی برای مشترکین شرکت هاى مخابراتى "روشن، افغان بيسيم و سلام"، اين سيستم را درهمکارى با شرکت مخابراتى «ام تی ان» نیز امروز(١٨دلو) آغازنمود.

مسئولان آژانس خبری پژواک و ام تی ان، ضمن تعهد بر تداوم اين راهکار؛ احساس خوشى ميکنند که از طریق شرکت ام تی ان، رويدادهاى مهم کشور را در اسرع وقت به اطلاع هموطنان رسانيده و در عین حال؛ اخبار ورزشی، نرخ اسعار و مواد سوخت و معلومات در مورد شاهراه ها و پروازها را نیز در موبایل های روشن هموطنان ارسال میکنند، و در آينده نيز مصمم و متعهد به غنامندى اين روش در راستاى عرضۀ سهولت ها براى اطلاع دهى به گونۀ دقیق و متوازن به هموطنان مى باشند.

در حال حاضر، آژانس خبری پژواک؛ سیستم خبررسانی پیام های کوتاه (SMS) را از طریق شبکۀ افغان بيسیم، روشن، سلام و ام تی ان، به راه انداخته و پلان دارد تا خدمات از طريق پيام هاى کوتاه (SMS) را با شبکه مخابراتی اتصالات نيز گسترش دهد.

بسته های مختلف خدمات پیام های کوتاه (SMS) قرار ذیل است:

این خدمات؛ در دوره های زمانی روزانه، هفته وار و ماهوار و مطابق با انتخاب استفاده کنندگان ارایه می شود. پژواک در همکاری با شبکه سلام، رویدادهای مختلف را در قالب پیام های کوتاه به طریقه های ذیل، به مشترکین شبکه سلام ارایه می کند:

تازه ترین خبرهای افغانستان

 • اگر می خواهيد همين اکنون از اين خدمات در بدل ۲ افغانى در يک روز مستفيد شويد، لطفاً در صفحه پيام تيليفون خود؛ براى لسان پشتو(5)، درى (6) و انگليسى(7) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.
 • اگر علاقه مند هستید به مدت یک هفته به تازه ترین خبرهای افغانستان دسترسی داشته باشید، با پرداخت ۱۰ افغانی از این خدمات استفاده کنید.  به این منظور، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای خبرها به لسان پشتو (8)، دری (9) و انگلیسی (10) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.
 • اگر علاقه مند هستید به مدت یک ماه به تازه ترین خبرهای افغانستان دسترسی داشته باشید، با پرداخت ۳۰ افغانی از این خدمات استفاده کنید. به این منظور، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای دریافت خبرها به لسان پشتو (11)، دری (12) و انگلیسی (13) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.

اخبار ورزشی:

 • برای دسترسی به خبرهای ورزشی، می توانید با پرداخت۱ افغانی در روز، به آن ها دسترسی پیدا کنید. به این منظور، لطفاً برای لسان پشتو (14)، دری (15) و انگلیسی(16) نوشته به شماره (512) بفرستيد.
 • اگر علاقه مند هستید به مدت یک هفته، به تازه ترین خبرهای ورزشی دسترسی داشته باشید، با پرداخت ۵ افغانی از این خدمات استفاده کنید.  به این منظور، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای این خبرها به لسان پشتو (17)، دری (18) و انگلیسی (19) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.
 • اگر علاقه مند هستید به مدت یک ماه، به تازه ترین خبرهای های ورزشی دسترسی داشته باشید، با پرداخت ۱۵ افغانی از این خدمات استفاده کنید. به این منظور، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای دریافت این خبرها به لسان پشتو (20)، دری (21) و انگلیسی (22) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.

نرخ اسعار:

 • شما می توانید با پرداخت ۱ افغانی در روز، به نرخ اسعار دسترسی پیدا کنید. به این منظور، لطفاً در صفحه پیام موبایل خود؛ برای لسان پشتو (29)، دری (30) و انگلیسی (35) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.
 • اگر می خواهید به مدت یک هفته، به نرخ اسعار دسترسی داشته باشید، با پرداخت ۵ افغانی از این خدمات استفاده کنید. به این منظور، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای لسان پشتو (31)، دری (32) و انگلیسی (36) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.
 • اگر می خواهید به مدت یک ماه به نرخ اسعار دسترسی داشته باشید، با پرداخت ۱۵ افغانی از این خدمات استفاده کنید. به این منظور، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای لسان پشتو (33)، دری (34) و انگلیسی (37) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.

 شما می توانید هر زمان بدون اشتراک در بسته های ذکر شده، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای لسان پشتو (38)، دری (39) و انگلیسی (40) نوشته، آن را به 512 ارسال نموده و نرخ اسعار را به شکل پیام کوتاه( SMS ) فقط با دو افغانی به دست آورید. 

نرخ تیل و گاز:

 • شما می توانید با پرداخت۱ افغانی در روز، به نرخ تیل و گاز دسترسی پیدا کنید. به این منظور، لطفاً در صفحه پیام موبایل خود؛ برای لسان پشتو (41)، دری (42) و انگلیسی (43) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.
 • اگر می خواهید به مدت یک هفته، به نرخ تیل و گاز دسترسی داشته باشید، با پرداخت ۵ افغانی از این خدمات استفاده کنید. به این منظور، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای لسان پشتو (44)، دری (45) و انگلیسی (46) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.
 • اگر می خواهید به مدت یک ماه، به نرخ تیل و گاز دسترسی داشته باشید، با پرداخت ۱۵ افغانی از این خدمات استفاده کنید. به این منظور، لطفاً در صفحه پیام موبایل خود؛ برای لسان پشتو (47)، دری (48) و انگلیسی (49) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.

شما می توانید هر زمان بدون اشتراک در بسته های ذکر شده، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای لسان پشتو (50)، دری (51) و انگلیسی (52) نوشته، آن را به 512 ارسال نموده و نرخ تيل و گاز را به شکل پیام کوتاه( SMS ) فقط با دو افغانی به دست آورید. 

 معلومات ترانسپورتی:

 • شما می توانید با پرداخت۱ افغانی در روز، به معلومات خدمات نقل و انتقال زمینی و پروازها دسترسی پیدا کنید. به این منظور، لطفاً در صفحه پیام موبایل خود؛ برای لسان پشتو (53)، دری (54) و انگلیسی (55) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.
 • اگر می خواهید به مدت یک هفته، به معلومات خدمات نقل و انتقال زمینی و پروازها دسترسی داشته باشید، با پرداخت ۵ افغانی از این خدمات استفاده کنید. به این منظور، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای پشتو (56)، دری (57) و انگلیسی (58) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.
 • اگر می خواهید به مدت یک ماه، به معلومات خدمات نقل و انتقال زمینی و پروازها دسترسی داشته باشید، با پرداخت ۱۵ افغانی از این خدمات استفاده کنید. به این منظور، لطفاً در صفحه پیام موبایل خود؛ برای پشتو (59)، دری (60) و انگلیسی (61) نوشته و آن را به شماره (512) بفرستيد.

شما می توانید هر زمان بدون اشتراک در بسته های ذکر شده، در صفحه پیام موبایل خود؛ برای لسان پشتو (62)، دری (63) و انگلیسی (64) نوشته، آن را به 512 ارسال نموده و معلومات ترانسپورتی را به شکل پیام کوتاه (SMS) فقط با دو افغانی به دست آورید. 

همچنان، شما می توانيد برای غيرفعال کردن تمام بسته های مختلف خدمات پیام های کوتاه (SMS) ذکر شده،D  و کود بستۀ مورد نظر را به 512 ارسال نماييد.

قابل ذکر است که افزون بر دسترسی به خدمات سیستم خبررسانی پیام کوتاه (SMS)، شما می توانید با دانلود رایگان اپليکيشن پژواک در سيستم اندرويد و آيفون؛ به خبرهای مربوط به تمام رویدادهای افغانستان، در یک روز در بدل ۱۵ افغانی، هفته وار ۸۵ افغانی، ماهانه ۳۰۰ افغانی و سالانه سه هزار افغانی دسترسی داشته باشيد. اين پيشکش از طریق سيم کارت های افغان بیسیم، سلام و ام تی ان  قابل استفاده می باشد.

در صورت نیاز به معلومات بیشتر، با شماره تيليفون ۰۷۰۵۵۱۲۵۱۲  و یا ایمیل آدرس  sms@pajhwok.com ارتباط بگیرید.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement