خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

چهار پوليس و دو طالب مسلح در فارياب کشته شدند

چهار پوليس و دو طالب مسلح در فارياب کشته شدند

Feb 13, 2018 - 13:07

ميمنه (پژواک،٢٤دلو٩٦): منابع محلی در ولايت فارياب، از سقوط دو پوستۀ امنيتى در ولسوالی قيصار و کشته شدن چهار پوليس و دو طالب مسلح خبر مى دهند.

رحمت الله قيصاری ولسوال قيصار می گويد که دو پوسته امنيتى پوليس، در مناطق چيچکتو و نو دری اين ولسوالى ديشب به دست طالبان سقوط کرد.

قيصاری گفت که طالبان در پوسته چيچکتو، چهار پوليس ملی را کشته و يکتن را اسير گرفته اند و پوسته را کاملا حريق کرده اند؛  در پوسته "نو دری" دو طالب به شمول يک سرگروپ اين گروه مشهور به فدايی کشته شده، دو پولیس و يک طالب زخم برداشته است.

وی افزودکه پوسته چيچکتو، هنوز درکنترول طالبان قرار دارد و پوسته "نو دری" را نيروهای اردوی ملی، دوباره به دست آوردند و جنگ به شکل متفرقه ادامه دارد.

يک منبع معتبر امنيتی نيز گفته های ولسوال قيصار را تاييد می کند.

يک مسئول نظامی طالبان در قيصار که نخواست نامش گرفته شود، کشته شدن چهار پوليس و دو طالب را تاييد نموده افزود که يک نفر را اسير گرفته و هر دو پوسته را تخريب کرده اند.

ازسويى هم يک فرد ملکى، روزگذشته  در ولسوالى خواجه سبزپوش اين ولايت، در نتيجه درگيرى بين مخالفان مسلح و نيروهاى دولتى کشته شد.

عبدالله معصومی ولسوال خواجه سبزپوش گفت که اين فرد ملکی، در وسط جنگ گير مانده و به اثر اصابت مرمی طالبان، در منطقه دشت بُز اين ولسوالى زخمی شده و پس از انتقال در شفاخانه ميمنه جان باخته است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement