خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک ايرانى به اتهام قاچاق موادمخدر در هرات بازداشت شد

يک ايرانى به اتهام قاچاق موادمخدر در هرات بازداشت شد

Mar 13, 2018 - 15:59

هرات،زرنج (پژواک،٢٢حوت ٩٦): يک شهروند ايران در هرات، به اتهام قاچاق مواد مخدر بازداشت شد؛ و يک کارخانۀ مشروبات الکولى در ولايت نيمروز کشف و در پيوند به آن، يکتن بازداشت گرديد.

عبدالاحد ولی زاده سخنگوی پوليس هرات گفت که اين شهروند ايران، ٢٩ کيلوگرام هيروئين را به گونه ماهرانه در تاير موتر نوع تانکر جاسازى نموده و مى خواست آن را به کشور ايران انتقال دهد.

به گفته وى، اين شهروند ايران از نقطه صفری مرز اسلام قلعه هرات بازداشت شده است.

ازسويى هم سمونوال صالح مسعود آمرامنيت قوماندانی امنيه ولايت نيمروز گفت که پوليس مديريت مبارزه با مواد مخدر اين قوماندانی، طى عملياتى يک فابريکه مشروبات الکولی را که در ساحه شرق ميدان هوايی اسبق شهر زرنج ولايت نيمروز فعاليت داشت، کشف کرد.

موصوف علاوه کردکه مقدار ٤٠٠ ليتر شراب آماده شده، مقدار ۲۵۰ کيلو گرام کشمش در حال تخمير و پروسس و ۲۴۶ کيلوگرام کشمش ديگر که از آن در ساخت مشروبات الکولی استفاده مى شود همراه پنج بشکه پلاستيکی ٢٠٠ ليتره، بوتل های پلاستيکی خالی و يک ديگ معه آلۀ فلزی تخمير کشمش، کشف و ضبط گرديده است .

موصوف گفت که در ين رابطه، عبدالهادی باشنده اصلی ولايت هلمند بازداشت شده و قضیه، تحت بررسی پوليس قوماندانی امنيۀ ولايت نيمروز قرار دارد.

 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement