خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

هفت منسوب امنيتى در فراه کشته و هفت تن ديگر زخمى شدند

هفت منسوب امنيتى در فراه کشته و هفت تن ديگر زخمى شدند

Mar 14, 2018 - 10:23

فراه (پژواک، ۲۳ حوت۹۶): در حملۀ تهاجمی مخالفین مسلح دولت بر پوسته امنیتی پولیس در شهر فراه،  چهارده تن از نیروهای امنیتی کشته و زخمی شدند.

جمیله امینی عضو شورای ولایتی فراه، ضمن تائید این خبر به آژانس خبری پژواک گفت؛ طالبان نیمه شب حملات شانرا بالای پوسته امنیتی پولیس در قریه دهک حومۀ مرکز فراه آغاز نمودند که به گفته وی، چهار سرباز امنیت ملی کشته و سه تن دیگر شان زخمی شدند. 

به گفتۀ خانم امینی سه پولیس ملی هم دراين رويداد کشته و چهار تن دیگر شان زخمی شدند.

این عضو شورای ولایتی فراه بدون ارایه جزییات افزود که به مخالفین مسلح دولت نیز تلفاتی وارد شده است که از آنجمله، جسد یک طالب همراه با یک سلاح دوربین دار به دست نیروهای امنیتی افتاده است. 

یکتن از باشندگان محل که نخواست نامش گرفته شود، به آژانس خبری پژواک گفت که پوسته، کاملا سقوط داده شده و تمامی اسلحه و مهمات را نیز طالبان با خود برده اند.

به گفته این باشندۀ محل، دو طالب مسلح نیز شب گذشته کشته شدند.

طالبان تا حال در مورد ابراز نظر نکرده اند. 

گفتنی است که روز گذشته نیز یک پوسته امنیتی پولیس در قریه شمالگاه حومه مرکز فراه، به دست طالبان افتاد که در آن بیش از ده پولیس کشته و زخمی شدند.

طبق گزارش های تايید شده؛ در یک هفتۀ اخیر در حملات تهاجمی مخالفین مسلح دولت در فراه، علاوه بر سقوط ولسوالی اناردره، بیش از يکصد نیروی امنیتی و مخالفین مسلح دولت، درین ولایت کشته شده اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement