خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در دو حادثۀ ترافیکی در سمنگان ده تن کشته و زخمی شدند

در دو حادثۀ ترافیکی در سمنگان ده تن کشته و زخمی شدند

Mar 21, 2018 - 11:27

شهر ایبک (پژواک، اول حمل ۹۷): در دو حادثۀ ترافیکی در ولایات سمنگان، شش تن کشته شده و چهار تن دیگر مجروح گردیدند.

سمونوال عبدالرزاق آمر حادثات مدیریت ترافیک سمنگان، امروز به آژانس خبرى پژواک، گفت که یک موتر کرولا حوالی ساعت ۶:۰۰ شام روز گذشته، از کابل به طرف بلخ روان بود، که در منطقه آق ایبک مرکز سمنگان از سرک منحرف و واژگون شده است.

وی، علت واژگون شدن موتر را بی احتیاطی و تیزرانی راننده عنوان کرده، گفت که در نتیجه این حادثه، دو راکب به شمول یک زن کشته شده و چهار تن دیگر به شمول یک طفل مجروح گرديده اند.

موصوف افزود که در حادثه دومی نیز یک موتر کرولا که از طرف کابل به سمت مزارشریف در حرکت بود، با یک تیلری در منطقه قچن درۀ ایبک مرکز سمنگان، تصادم کرد که در نتیجه، چهار سرنشین موتر کرولا که همه جوانان بودند، جان باختند.

داکتر علی رضا نوکریوال بخش جراحی شفاخانه سمنگان گفت که در دو رویداد ترافیکی، شش تن به شمول یک زن کشته شده و چهار تن دیگر به شمول یک کودک جراحت برداشته اند، که وضعیت دو مجروح وخیم می باشد.

ذبیح الله ۵۲ ساله پدر یکی از جان باختگان که باشنده کلوله پشته کابل می باشد، به پژواک گفت که پسرش روز گذشته با سه تن از دوستانش، بدون اینکه خانواده را در جریان بگذارد، به طرف مزار شریف حرکت کرده که در مسیر راه، موتر شان تصادم کرده و پسرش با سه تن از دوستانش کشته شده اند.

وی گفت: "پسرم در روز اول سال نو، خانوادۀ خود را به ماتم نشاند."

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement