خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

شش عضو گروه داعش و چهار طالب در جوزجان کشته شدند

شش عضو گروه داعش و چهار طالب در جوزجان کشته شدند

Apr 05, 2018 - 14:26

شبرغان (پژواک،١٦حمل ٩٧): منابع امنيتى در ولايت جوزجان مى گويند که در درگيرى ميان نيروهاى امنيتى و مخالفان مسلح در ولسوالى هاى درزاب و آقچۀ اين ولايت، حداقل شش عضو گروه داعش و چهار طالب به قتل رسيده و ١٢ تن ديگر مجروح شده اند.

سمونوال عبدالحفيظ خاشی آمر امنيت قوماندانی امنيه ولايت جوزجان مى گويد که گروه داعش، شب گذشته برمواضع نيروهای امنيتی در اطراف ولسوالی درزاب، حمله تهاجمی را انجام دادند، که اين درگيری تا حوالی ساعت ٢ شب ادامه داشت.

موصوف با بيان اينکه در اين درگيرى، شش عضو گروه داعش کشته و ده تن ديگر شان زخمى شده اند گفت که سرباز نيروهای اردوی ملی نيز زخمى گرديد؛ اما به ساير نيروهاى امنيتى آسيب نرسيده است و اکنون درگيری بين دو طرف متوقف گرديده  و احتمال آغاز مجدد آن متصور است.

همچنان خاشى گفت که در يک درگيرى ديگر در قريه آقچه ولسوالى آقچه، چهار طالب کشته شده و دو تن ديگر آنان زخم برداشته اند.

وی افزودکه درگيری، حوالی نيمه شب گذشته  بين نيرو های خيزش مردمی و طالبان صورت گرفته بود که دو تن از منسوبين نيروهای خيزش مردمی نيز کشته شده اند و يکتن دیگر آنها جراحت برداشته و پوسته های امنيتی موجود در اين قریه، امروز تحکيمات شده و نيروهای جديد نيز به محل اعزام گردیده اند.

ذبيح الله مجاهد سخنگوی طالبان، مجروح شدن دوتن از افراد شانرا تاييد کرده و گفته است که از تلفات نيروهای دولتی ارقامی در دست نيست.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement