خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رئيس جمهور: براى تامين امنيت خوست يک پلان منظم محاربوى ايجاد شود

رئيس جمهور: براى تامين امنيت خوست يک پلان منظم محاربوى ايجاد شود

Apr 09, 2018 - 17:09

خوست (پژواک، ٢٠ حمل ٩٧):  رئيس جمهورغنی، به مسئولین امینتی و دفاعی ولایت خوست هدایت داد که از طریق تحرک و ایجاد پلان منظم محاربوی، دشمن را سرکوب کنند.

رئيس جمهور محمداشرف غنی در سفرش به ولایت خوست، قبل از ظهر امروز درنشستی که در آن رهبری و مسئولین ارشد نظامی اشتراک داشتند، حضور یافت و گزارش اجراآت پلان‌های اخیر امنیتی را استماع نمود.

مسئولین نیروهای دفاعی و امنیتی ولایت خوست، ضمن ارائه گزارش وضعیت امنیتی آن ولایت، از توجه رئیس‌جمهور نسبت به مسایل امنیتی در این ولایت قدردانی کرده، اطمینان دادند که نیروهای امنیتی و دفاعی با تشریک مساعی و انسجام کامل، پلان‌های دشمن را خنثی نموده‌اند و به تلاش‌های خود این خصوص ادامه می‌دهند.

رئیس‌جمهور وسرقوماندان اعلای قوای‌مسلح  پس از ارزیابی وضعیت امنیتی ولایت خوست، قربانی و دلیری رهبری و منسوبین نیروهای امنیتی و دفاعی را در راستای دفاع از وطن و سرکوب تروریستان مورد ستایش قرار داد و ضمن اتحاف دعا به روح قربانيان قوای مسلح کشور، هدایت داد که به خانواده‌های شهدا و مجروحین این نیروها رسیدگی صورت گیرد و تأکید کرد که دراین زمینه غفلت قابل قبول نیست.

رئیس‌جمهور غنی  ضمن بررسی پلان امنیتی این ولایت، به  مسئولین امنیتی  هدایات لازم  داد تا در زمینه تأمین امنیت انتخابات آینده و جلوگیری از مداخله نیروهای امنیتی و دفاعی دراین پروسه اقدامات نمایند.

محمداشرف غنی به مسئولین امینتی و دفاعی این ولایت هدایت داد که از طریق تحرک و ایجاد پلان منظم محاربوی، دشمن را سرکوب سازند و در راستای تامین امنیت سراسری این ولایت، نسبت به گذشته توجه بیشتر نمایند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement