خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

مشتری خوش چانس اتصالات برندۀ موتر کرولا شد

مشتری خوش چانس اتصالات برندۀ موتر کرولا شد

Apr 10, 2018 - 00:00

کابل – 10 اپریل 2018: شرکت مخابراتی اتصالات یک عراده موتر کرولا را، منحیث بخشی از برنامه وفاداری خویش، به تاریخ 10 اپریل 2018 به مشتری خوش چانس خویش اعطا نمود. خانم فوزیه 60 ساله که باشندۀ ولایت کاپیسا می باشد، در قرعه کشی که در حضورداشت رهبری اتصالات راه اندازی گردید، برنده موتر شناخته شد. 

داکتر صلاح زرق الراس، رئیس اجرایی اتصالات افغانستان ضمن مبارک باد گفتن به برندۀ خوش چانس، یکبار دیگر بر تعهدات اتصالات جهت فراهم نمودن فرصت های پیشرفت برای افغان ها و ادامۀ ارائه خدمات با کیفیت مخابراتی در سراسر کشور، تاکید نمود.

خانم فوزیه گفت " هیچگاهی موتر شخصی نداشته ام و در تمام عمر از ترانسپورت شهری استفاده نموده ام."

وی نیز گفت "این مانند تحقق یک رویاست. حالا من مالک موتر هستم و میتوانم به میل خود سفر کنم. تشکر از اتصالات ازینکه این فرصت بزرگ را برایم ممکن ساخت."

گفتنی است که شرکت اتصالات این موتر را منحیث بخشی از برنامه وفاداری خویش به برندۀ خوش چانس اعطا نمود. مشتریانی که در هفته 100 افغانی ویا بیشتر از آن مصرف می نمودند چانس اشتراک در قرعه کشی بزرگ و برنده شدن موتر را از آن خود می نمودند.

برنامه وفاداری اتصالات برای قدردانی از مشتریان آن شرکت، جوایز و فواید متعددی را برای مشتریان تفویض می نماید. در این برنامه، مشتریان میتوانند دربدل استفاده از هریکی از خدمات اتصالات، امتیازات وفاداری جمع آوری نموده و آن را با جوایز گوناگون معاوضه نمایند ویا در پرداخت بل، خرید تکت های خطوط هوایی و کریدت موبایل استفاده نمایند.

درباره اتصالات:-

اتصالات افغانستان یکی از شرکت های متمم اتصالات گروپ،  یکی از بزرگترین گروپ های مخابراتی در جهان که دفتر مرکزی آن در امارات متحده عربی واقع است، می باشد. اتصالات افغانستان در سال 2007 میلادی فعالیت خود را در افغانستان آغاز نمود و در فرصت اندک به یکی از شرکت های به سرعت در حال توسعه کشور تبدیل گردید، که در حال حاضر دارای بیش از 7 میلیون مشترک می باشد. رسیدن به جایگاه نخست بر اساس کیفیت، عرضۀ خدمات عالی، قیمت مناسب و پوشش وسیع و بی نظیر در تمام ولایات کشور از اهداف این شرکت می باشد. از آغاز فعالیت در سال 2007 میلادی تا اکنون، اتصالات بیش از 400 میلیون دالر امریکای در افغانستان سرمایه گذاری نموده و اولین عرضه کننده خدمات 3.75G یا نسل سوم موبایل در کشور می باشد.

برای معلومات بیشتر، به این آدرس ها مراجعه نمایید: www.etisalat.af   ویا  www.facebook.com/etisalatafg

پایان-

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement