خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

نماينده ملل متحد از همکارى آن سازمان در روند برگزارى انتخابات اطمينان داد

نماينده ملل متحد از همکارى آن سازمان در روند برگزارى انتخابات اطمينان داد

Apr 17, 2018 - 14:52

کابل (پژواک،٢٨حمل ٩٧): نماينده ويژۀ سازمان ملل براى افغانستان، از آغاز ثبت نام راى دهندگان استقبال کرد و از همکارى آن سازمان در روند برگزارى انتخابات اطمينان داد.

به نقل از خبرنامه رياست اجرايى حکومت، اين مقام سازمان ملل مطلب فوق را در ديدار با رييس اجرايى حکومت اظهار داشت.

دکتور عبدالله عبدالله رییس اجرایی حکومت، قبل از ظهر امروز (سه شنبه ۲۸ حمل) ‌با تاداموچی یماموتو نمایندۀ ویژه سازمان ملل برای افغانستان، در دفتر کارش در قصر سپیدار ملاقات کرد.

خبرنامه افزوده است که در این نشست، نماینده‌ی ویژه سازمان ملل آغاز ثبت نام رأی دهندگان را گام مهم در راه برگزاری یک انتخابات شفاف و با اعتبار در افغانستان خواند.

یماموتو همچنان در صحبت‌های خود از همکاری نمایندگی سازمان ملل در روند برگزاری انتخابات اطمینان داد و برگزاری انتخابات با اعتبار را گامی در راه استقرار ثبات خواند.

رییس اجراییه با تشکر از همکاری سازمان ملل، آغاز ثبت نام را به اساس اصلاحات جدید و به اساس تذکره، گام مهم در راه شفاف سازی انتخابات خواند و بر تعهد حکومت برای برگزاری یک انتخابات شفاف تاکید کرد.

خبرنامه حاکيست که نمایندۀ ویژه‌ سازمان ملل، همچنان برای رییس اجراییه در بارۀ نشست ژنيو در بارۀ افغانستان گزارش داد. رییس اجراییه از برگزاری این نشست استقبال کرد و وعده داد که حکومت افغانستان در این زمینه همکاری می‌کند.

در این نشست، همچنان آخرین وضعیت سیاسی-امنیتی و روند صلح به بحث گرفته شد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement