خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

شاهرای ارزگان – کندهار به روی ترافیک باز گردید

شاهرای ارزگان – کندهار به روی ترافیک باز گردید

May 03, 2018 - 13:34

 ترینکوت (پژواک، ۱۳ثور۹۷): مظاهره کنندگان، شاهرای اروزگان – کندهار را بعد از شش روز انسداد، دوباره به روی ترافیک گشودند.

شش روز پیش، صدها مظاهره کننده و مسافرین در این مسیر، شاهرای کندهار- ارزگان و راه شهر ترینکوت را به سبب ناامنی ها و مشکلات دیگر بسته کرده بودند.

آنها می گفتند که ناامنی در امتداد شاهراه افزایش یافته، پوسته های امنیتی از آنها پول می گیرند و نیروهای امنیتی آنها را در بیگار نیز استخدام می کنند.

مظاهره کنندگان این شاهراه را ناوقت روزگذشته، به روی ترافیک باز و برای مسافرین اجازه عبور و مرور را دادند.

حمدالله یکتن از اشتراک کنندگان مظاهره به تاریخ ۱۳ ثور به آژانس خبري پژواک گفت که مسوولین در رفع مشکلات با آنها تعهد سپرده، بنابراین آنها راه را به روی ترافیک باز نموده اند.

نامبرده می گوید: (( برای ما اطمینان داده که جهت تامین امنیت، پوسته های جدید را افراز می کند و پولیس درگیر دراخاذی را از وظایف برکنارخواهند ساخت.))

 میرزآغا یکتن ازمظاهره کنندگان دیگر، به پژواک گفت درصورتیکه مسوولین به تعهدات خود عمل نه کنند، آنها بار دیگر این راه را به روی ترافیک مسدود نموده و مظاهرات گسترده را راه اندازی خواهد کرد.

عبدالله یکتن از رانندگان موتر در شاهرای ارزگان- کندهاربه پژواک گفت که مظاهره کنندگان راه را به روی ترافیک باز نموده است.

موصوف گفت: (( خوب شد که راه باز شد، مردم با مشکلات زیاد مواجه بودند.))

 سمونمل عبدالقوی عمری، آمر امنیت قوماندانی امنیه ارزگان دراین رابطه به پژواک گفت که آنها برای حل مشکلات مردم معتهد هستند.

موصوف علاوه کرد: ((در امتداد شاهراه در ساحات که طالبان ظاهر می شوند پوسته ها را افراز می کنیم و پولیس که ازمردم پول اخذ می کنند و یا رانندگان را بدون اجورت به کارکردن مکلف کرده اند، مجازات خواهیم کرد.))

 شایان ذکراست که با انسداد این شاهراه، درکنارمشکلات دیگر، قیم مواد ارتزاقی و مواد دیگر نیز افزایش یافته اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement