خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رئیس جمهور: تامین امنیت ولایت فاریاب در اولویت حکومت قرار دارد

رئیس جمهور: تامین امنیت ولایت فاریاب در اولویت حکومت قرار دارد

May 16, 2018 - 19:49

کابل (پژواک ٢٦ ثور ٩٧) رئيس جمهور در گفتگو با مسوولين فارياب گفته است که تامین امنیت اين ولایت در اولویت حکومت قرار دارد.

در خبرنامه اى که از سوى ارگ به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده، آمده است که محمد اشرف غنی رئیس‌جمهور، عصر امروز در مرکز ملی توحید در ارگ، از طریق ویدیو کنفرانس بامسئولین ملکی و نظامی ولایت فاریاب، صحبت نمود.

منبع افزوده است که در این ویدیو کنفرانس که داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه و شماری از مسئولین ارگان های امنیتی نیز حضور داشتند، والی و سایر مسئولین ملکی و نظامی ولایت فاریاب و همچنان قوماندان قول اردوی ۲۰۹ شاهین در مورد وضعیت امنیتی ولایت فاریاب به رئیس‌جمهور گزارش دادند و مشکلات و پیشنهادات خویش را شریک ساختند.

مى نويسد که ابتدا، تورن جنرال امان‌الله مبین قوماندان قول‌اردوی ۲۰۹ شاهین، وضعیت امنیتی ولایت فاریاب و پلان ها و اقدامات خویش را به‌خاطر بهبود امنیت آن ولایت، تشریح کرد. سپس، همایون فوزی والی فاریاب در خصوص مسایل مربوط به حکومت‌داری، پروژه های زیربنایی، معارف و افزایش عواید آن ولایت به رئیس جمهور معلومات ارائه نمود.

در این ویدیو کنفرانس رئیس اجرائیه گفت که بر اساس گزارشات امنیتی متذکره، باید اقدامات و گام های عملی روی دست گرفته شود.

رئیس‌جمهور پس از استماع گزارش مسئولین متذکره، گفت که امنیت تمام ولایات کشور به‌خصوص ولایت فاریاب در اولویت های کاری حکومت قرار دارد.

رئیس‌جمهور غنی از مسئولین ملکی و نظامی ولایت فاریاب خواست تا مسایل مربوطه خویش را اولویت‌بندی نموده و به‌خاطر بهبود وضعیت امنیتی، اجتماعی و انکشافی آن ولایت، بیشتر از پیش تلاش نمایند.

سرقوماندان اعلی قوای‌مسلح ضمن اینکه بر حفظ دستآوردها در عرصه‌های مختلف تاکید کرد، گفت که این دستآوردها باید دوامدار باشند.

وى تاکید کرد که حکومت اجازه نمی‌دهد تا گروه های تروریستی به‌خصوص داعش تحرکات داشته باشند و در این راستا اقدامات عملی روی دست است. 

موصوف در اخیر سخنانش از حمایت‌ها و فداکاری‌های مردم و نیروهای امنیتی در راستای تامین امنیت، ثبات و حفظ دستآوردهای حکومت ابراز امتنان نمود.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement