خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

شورای ولایتی بامیان: رئیس شورا از سوی وکیل ولسی جرگه لت و کوب شده است

شورای ولایتی بامیان: رئیس شورا از سوی وکیل ولسی جرگه لت و کوب شده است

May 19, 2018 - 19:18

بامیان(پژواک، ۲۹ ثور۹۷): شورای ولایتی بامیان می گوید که رئیس این شورا و محافظش از سوی یک وکیل ولسی جرگه مورد توهین و لت و کوب قرار گرفته است اما وکیل این ادعا را رد می کند.

در خبرنامه یی که از سوی شورای ولایتی بامیان به دسترس آژانس خبری پژواک قرار گرفته، آمده است که این رویداد سه روز پیش رخ داده است.

در این خبرنامه خاطر نشان شده است که سید علی هاشمی رئیس شورای ولایتی که در ترکیب هیأتی از اعضای این شورا و مردم به ولسوالی کهمرد بامیان رفته بود تا تاثیر رویداد حمله طالبان به ولسوالی تاله و برفک بغلان را  بر بامیان مورد بررسی قرار دهد.

شورای ولایتی بامیان خاطر نشان کرده است که رئیس شورا و هیأت همراهش در بازگشت با کاروان حامل عبدالرحمان شهیدانی نماینده بامیان در ولسی جرگه و همراهانش بر می خورد و کیل با ناسزا گویی به آنان، به محافظانش دستور می دهد تا رئیس شورا و محافظش را خلع سلاح و لت و کوب کنند.

شورای ولایتی بامیان از نهادهای عدلی و قضایی خواسته است تا این رویداد را با جدیت پیگیری و به آن مطابق با قوانین کشور رسیدگی کنند.

اما عبدالرحمان شهیدانی به پژواک گفت که به رئیس شورای ولایتی و محافظ تعرض نشده است و این رویداد ناشی از یک سوء تفاهم بوده است که بین محافظان او محافظان رئیس شورا رخ داده است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement