خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يکهزار تن به عنوان نامزد در انتخابات فورم ثبت نام دريافت کردند

يکهزار تن به عنوان نامزد در انتخابات فورم ثبت نام دريافت کردند

May 27, 2018 - 16:01

کابل(پژواک،٦جوزا ۹۷): کميسيون مستقل انتخابات مى گويد که اخذ فورم ثبت نام از سوى نامزدان احتمالى انتخابات ولسى جرگه و شوراهاى ولسوالى ها، افزايش يافته است و در دو روز گذشته، حدود يکهزار تن فورم ثبت نام گرفته اند.

روند ثبت نام نامزدان انتخابات ولسی جرگه و شوراهاى  ولسوالی ها، حوالی روز گذشته آغاز گرديد.

اول الرحمان رودوال رئيس امور انتخاباتی ولايت کابل، اخذ فورم را توسط نامزدان ولسی جرگه و شورای ولسوالی از انتظار کميسيون بالاتر خوانده، گفت که از ديروز تا ساعت ۱:۰۰ پس از ظهر امروز، يکهزار تن از نامزدان انتخابات درکابل، فورم ثبت نام دريافت کرده اند و اين روند، تا ساعت چهار امروز ادامه دارد.

وی افزود که از اين جمله، ۶۵۰ تن ديروز بسته ثبت نام دريافت کرده بودند؛ اما بيش از ۳۰۰ تن ديگر امروز بست های ثبت نام دريافت کردند.

موصوف، از مراجعه نامزدان جهت اخذ فورم ثبت نام اظهار خوشی کرده، گفت که امروز نيز شماری زيادی از نامزدان بخاطر اخذ فورم ثبت نام در ولسی جرگه و شورای ولسوالی در کابل، مراجعه می کنند و استعلام های چک صحی، امنيتى و آويز بانک را تسليم می شوند.

او تصريح کرد: "شماری از نامزدان که ديروز فورم گرفته بودند، اسنادهای شان را تکميل و تسليم کردند و ما اسناد شان را بررسی می کنيم و پس از آن درج سيستم می شوند."

گفتنى است که روند ثبت نام نامزدان انتخابات ولسى جرگه و شوراهاى ولسوالى ها، از پنج جوزا تا ٢٢ جوزا ادامه خواهد داشت.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement