خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

ده ها باشنده غور در پيوندبه ناامنى ها دراين ولايت تظاهرات کردند

ده ها باشنده غور در پيوندبه ناامنى ها دراين ولايت تظاهرات کردند

May 31, 2018 - 15:22

فيروزکوه(پژواک،١٠جوزا٩٧):شمارى از باشندگان ولسوالى لعل و سرجنگل ولايت غور نسبت به آنچه که ناامنى در مسير شاهراه غور_هرات مى خوانند دست به تظاهرات زدند از حکومت خواهان تامين امنيت شاهراه شدند.

معترضان باشعار های دولت مسئوليت تامين امنيت مردم را جدی بگيرد، شاهراه غور –هرات مسير مرگ باشنده های غور شده، دولت برای تامين امنيت مسير شاهراه غور-هرات بی پروا است و  از حکومت خواهان تامين امنيت هستيم را سرمى دادند.

آنان مى گويندکه از چند روز به اينسو مخالفان مسلح در مسير شاهراه غور- هرات مسافرين را از موتر پائين و آنان را به گلوله بسته اند.

حيدر خيرخواه يکتن از اين مظاهره کننده گان مى گويندکه از چند سال به اينسوطالبان با افراز پوسته های امنيتی از مسافرين و دريوران اخاذی مى کنند در اين اواخرحتا دست به کشتار مسافرين نيز زده اند که اين کار برای شان قابل قبول نمى باشد.

موصوف افزودکه مردم خواهان تامين امنيت در مسير شاهراه غور _هرات هستند.

علی حسين يکتن ديگر اين باشنده های ولسوالى لعل و سرجنگل  مى گويدکه نا امنی های مسيرشاهراه غور-هرات برای آنان و ديگر باشنده های غور قابل قبول نيست.

موصوف افزودکه همه روزه در مسيرشاهراه غور- هرات مسافرين از سوی طالبان به گلوله بسته مى شوند اما حکومت فقط تماشاگر اين رويداد ها است.

در اين مظاهره قطعنامه شش ماده ای نيز از سوی باشنده های لعل و سرجنگل صادر گرديده است که در آن از حکومت خواهان تامين امنيت شاهراه و پيگيری قضيه های کشته شدن مسافرين در اين مسيرشدند.

از سوی هم خواستيم تا ديده گاه اداره محلی را باخود داشته باشيم اما موفق به اين کار نشديم

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan