خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

وزیر شهرسازی و مسکن استعفا داد

وزیر شهرسازی و مسکن استعفا داد

Jun 13, 2018 - 19:00

کابل (پژواک، ۲۳جوزا ۹۷): وزیرشهرسازی ومسکن و چهارمعین این وزارت مستعفی شدند که استعفاهای آنها منظور شد و چهار معین جدید به وظایف گماشته شده اند.

سید سعادت منصور نادری وزیر شهرسازی و مسکن، امروز در کابل به خبرنگاران گفت که بعد از سه سال و دو ماه اجرای وظیفه به این سمت، از وظیفه استعفا داد و رییس جمهور استعفا اش را منظور کرد.

موصوف علاوه کرد، به سبب بیماری که عاید حالش گردیده، استعفا داد، اما معتهد است که با دولت همکار خواهد بود.

به گفتۀ موصوف، استعفاى وی از این سمت درحالی صورت می گیرد که امرالدین سالک معین امور ساختمانی، محمد اکبر احمدی معین امور شهرسازی، حامد جلیل معین امور مالی و اداری و اجمل شمس سرپرست معین امور مسکن نیز از وظایف شان مستعفی شدند و در عین حال پیرامون استعفای وی و معین های متذکره برخی افواهات پخش شده که بی بنیاد است.

نامبرده در مورد افواهات متذکره معلومات بیشتر ارایه نکرد، اما گفت که امرالدین سالک به علت مریض بودن استعفا کرده، احمدی از دو سال گذشته بدینسو خواهان استعفا از وظیفه اش بود، حامد جلیل برای کسب تحصیلات ماستری خود به خارج از کشور و اجمل شمس که از یک سال به این سو سرپرست بود استعفا داده اند.

نادری می گوید که روشان ولسمل منحیث معین شهرسازی و سرپرست این وزارت، نسیم خلیق به صفت معین امور تخنیکی، گل احمد کوهستانی منحیث معین امور مسکن و همایون فیض به صفت معین امور تصدیق و پالیسی معرفی شده اند.

نامبرده از دست آوردهای بیش از سه سال دوران وظیفه اش نیز یاددهانی کرد و گفت که با ایجاد یک تیم صادق دراین وزارت، برای آینده یک مسیر واضح را رقم زد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement