خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

پولیس: به کمال افتخار در عید هم مصروف تامین امنیت خواهیم بود

پولیس: به کمال افتخار در عید هم مصروف تامین امنیت خواهیم بود

Jun 13, 2018 - 14:41

 کابل (پژواک، ۲۳ جوزا ۹۷): منسوبین پولیس در کابل می گویند که از آتش بس خوش اند و افتخار دارند که برای تجلیل عید صلح آمیز و پر از سرور شهروندان کابل، در ایام عید هم مصروف تامین امنیت خواهند بود.

سمونیار عبدالخالق بهرام جان، قوماندان تولی سوم حوزه هفتم منطقه چهلستون شهرکابل، به آژانس خبری پژواک گفت: "ما همه ارگانهای امنیتی و کشفی، شب و روز برای تامین امنیت هموطنان خود، پیره و گزمه می کنیم تا هموطنان بتوانند ایام عید را به خوشی تمام تجلیل کنند."

 نامبرده افزود که بدین منظور، نیروهای امنیتی در مناطق مختلف شهرکابل، به طور اخص در مناطق پرنفوس، تدابیر امنیتی و کمربندها را افزایش داده اند.

موصوف گفت: "از روزی که این یونیفورم را به تن کرده ایم، می بالیم که در خدمت مردم خود استیم و تا زمانیکه یک قطره خون هم در بدن ما باشد، از خدمت مردم شانه خالی نخواهیم کرد."

وی افزود افتخار دارد که برای شادی مردم در روزهای عید هم مصروف تامین امنیت خواهند بود.

 بهرام جان از آتش بس اعلام شده از سوی دولت و طالبان استقبال کرد و گفت: "ما همه نیروهای امنیتی و دفاعی طرفداران صلح استیم، بنابراین هرهموطن تشنه صلح و خواهان استقرار صلح درکشوراست؛  تا درکشورجنگ زدۀ ما دیگر هیچ مادر بیوه نشود."

به تاریخ ۱۷ برج جاری، رییس جمهور اشرف غنی، از ۲۷ ماه مبارک رمضان الی روز پنجم عیدفطر، در برابر طالبان مسلح آتش بس اعلان نمود.

طالبان نیز در سه روز عید آتش بس اعلام نموده؛ اما گفته اند که عملیات نظامی آنها علیه نیروهای خارجی ادامه دارد.

 مسعودخان سرباز تولی دوم حوزه امنیتی متذکره درمنطقه باغ بابرشهرکابل نیز گفت که خرسند است ازاینکه در روزهای عید هم مصروف تامین امنیت هموطنان خود است.

نامبرده در روزهای عید، از امنیت خوب به مردم اطمینان سپرد و ازمردم خواست تا در تامین امنیت با پولیس همکاری کنند.

وی افزود: "مردم است که ما استیم، اگرمردم نباشند موجودیت ما بی معنی است؛ ما همیشه درخدمت هموطنان خود استیم."

نامبرده هم  در مورد آتش بس اعلام شده ابراز خوشی کرد و گفت که همه افغان ها تشنۀ صلح اند و خوش اند که در کشور صلح دایمی تامین شود.

وی افزود: "می بالم که در روزهای عید از پدر، مادر، خواهران و برادران خود دور و درخدمت مردم خود استم."

بهادرشاه سرباز تولی اول حوزه هفتم امنیتی درمنطقه دارالامان شهرکابل، به پژواک گفت که همه پولیس شهرکابل، هر روز به طور خاص در ایام عید برای خدمت مردم کمربسته ایستاده اند، تا مردم عید را در خوشی و فضای امن تجلیل نماید.

نامبرده خطاب به مردم گفت: "ما فرزاندن شما استیم، در خدمت شما قرار داریم، به همه شما به کمال افتخار و شجاعت اطمینان می دهیم که به هیچ کس اجازه نخواهیم داد تا در روزهای عید، امنیت را اخلال کند."

منسوبین متذکرۀ پولیس، ازشهروندان کابل خواست تا اطفال شان را از استفاده پتاقی در ایام عید ممانعت کنند و در تامین امنیت با پولیس کمک نمایند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement