خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رییس اجرائیه کشور با الیس ویلز معاون وزارت خارجه امریکا دیدار کرد

رییس اجرائیه کشور با الیس ویلز معاون وزارت خارجه امریکا دیدار کرد

Jun 30, 2018 - 18:27

کابل (پژواک، ٩ سرطان ٩٧): رییس اجرائیه کشور، با الیس ویلز معاون وزارت خارجۀ امریکا در مورد پروسۀ صلح، امنيت و روابط دو کشور صبحت نمود.

فريدون خوځون مشاور مطبوعاتى رياست اجرائيه، امروز ٩ سرطان به آژانس خبرى پژواک گفت که  خانم الیس ویلز معاون وزارت امور خارجۀ ایالات متحدۀ امریکا در امور جنوب آسیا با داکتر عبدالله عبدالله رییس اجرائیه افغانستان ديدار نمود.

منبع ميگويد که رییس اجراییه در این نشست تشریف آوری خانم ویلز را به کابل خیرمقدم گفت و تصویر روشنی از وضعیت سیاسی-نظامی در افغانستان ارایه کرد و خانم ویلز را در جریان گام‌های حکومت در راستای تأمین صلح قرارداد.

خانم ویلز در این نشست، با اعلان پشتیبانی کشورش از افغانستان، از تلاش‌های حکومت وحدت ملی برای دست‌یافتن به صلح حمایت خود را اعلان کرد و ابراز امیدواری نمود که تلاش‌های مشترک زمینه‌های استقرار صلح را در افغانستان و در منطقه فراهم سازد.

در این نشست؛ همچنان روابط دو جانبه و همکاری‌های مشترک افغانستان و ایالات متحدۀ امریکا، روابط منطقوی افغانستان و رابطه با پاکستان، گام‌های مؤثر برای مبارزه با دهشت‌افگنی، برگزاری انتخابات سالم و با اعتبار و راه‌های توسعۀ تجارت و همکاری منطقوی به بحث گرفته شد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement