خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

افراد مسلح در بامیان چهار غیرنظامی را ربودند

افراد مسلح در بامیان چهار غیرنظامی را ربودند

Jul 10, 2018 - 17:22

باميان(پژواک،١٩سرطان٩٧): منابع محلى در ولايت باميان مى گويند که افراد مسلح، چهارغيرنظامى را از ولسوالى شيبر اين ولايت ربوده اند.

سید حسین یکی از باشنده های محل به آژانس خبرى پژواک گفت که شب هنگام، افراد مسلح در قریه جوزار برگلیچ مربوط ولسوالی شیبر بامیان یورش برده، چهارتن از ساکنین این قریه را به جای نا معلوم  با خود بردند.

موصوف علاوه کردکه اين موضوع، با نهادهاى امنيتى باميان شريک ساخته شده است؛ اما تا هنوز از سرنوشت اختطاف شده ها خبرى در دست نيست.

وی به نقل از مردم قريه گفت که رباینده گان، طالبان مسلح بودند که از طرف تاله وبرفک از طریق منطقه جلمش آمده و چند تن از ساکنین منطقه را با خود بردند .

اين مرد افزود که  اختطاف شده گان؛ شاه علی داد، علی حسین، فاضل و سید منور نام دارند و هیچ کدام آنان شغل دولتی ندارد و پيشۀ دهقانى دارند.

ابوذرعلی یار قوماندان امنیه ولسوالی شیبر به پژواک گفت: "در پی اختطاف چهار نفر، نیروهای امنیتی اعم از واکنش سریع، امنیت ملی وقوماندانی امنیه در جستجو هستیم، ولی تا هنوز نشانی از آنان پیدا نکردیم."

وی افزود که تا هنوز مشخص نیست که ساکنین این قریه، توسط چه کسانی ربوده شده و در این مورد بررسی ها ادامه دارد.

این مقام پوليس گفت: "ما فعلا با پرسونل نیروهای امنیتی در کوه های نزدیک به  ولسوالی تاله وبرفک ولایت بغلان قرار داریم؛ اما تا فعلا ردی از رباینده گان واختطاف شده ها را پیدا نکرده ایم."

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement