خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

چهارتُن ادويه و مواد تاریخ گذشته حریق گردید

چهارتُن ادويه و مواد تاریخ گذشته حریق گردید

Jul 12, 2018 - 17:19

چاریکار(پژواک، ۲۱ سرطان ۹۷): ریاست صحت عامه ولایت پروان ازحريق دو تن ادويۀ تاریخ گذشته و دو تن مواد خوراکی تاریخ گذشته درآنولايت خبرداد.

عبدالخلیل مصدق رییس صحت عامه ولایت پروان به آژانس خبرى پژواک گفت که اين مقدار ادويه ومواد خوراکى بى کيفيت درجريان مدت سه ماه گذشته جمع آورى شده است .

موصوف می گوید:" اداره قوانین صحی اين رياست همه روزه درجريان بررسى ادویه تاریخ گذشته و مواد خوراکی را ازدوکان ها جمع آوری نموده ، افراديکه به قانون پابندی نداشته باشند جریمه نقدى ويا هم دوکان آن ها مسدود ميگردد  ."

فضل الدین عیار والی پروان که برنامۀ حریق اين مقدار ادویه و مواد تاریخ گذشته حضور داشت از ریاست صحت عامه این ولایت خواست تا روند جمع آورى داروهای بی کیفیت و تاریخ گذشته را ادامه دهند.

او همچنان به نیروهای امنیتی این ولایت دستور داد تا فروشندگان داروهای تاریخ گذشته و بی کیفیت را دستگیر و به پنجه قانون بسپارند.

در حالی این کمپاین برای جمع آوری داروهای بی کیفیت و تاریخ گذشته در ولایت پروان راه اندازی می گردد که مردم اين ولايت همواره از موجودیت داروهای تاریخ گذشته و بی کیفیت در دواخانه ها شکایت کرده و مسوولان را در زمینه جمع آوری آن به کوتاهی متهم کرده اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement