خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

"رفتار مغایر با اصول و قوانین نافذۀ کشور، به هیچ وجه قابل قبول نمى باشد"

"رفتار مغایر با اصول و قوانین نافذۀ کشور، به هیچ وجه قابل قبول نمى باشد"

Jul 14, 2018 - 18:39

کابل (پژواک، ٢٣ سرطان ٩٧): حکومت در پيوند به نشر ويديوى بازداشت شده گان در فارياب گفته است که هر نوع رفتار نیروهای امنیتی و دفاعی کشور را که در مغایرت با اصول و قوانین نافذۀ کشور باشد، به هیچ وجه قابل قبول نمی داند.

در خبرنامه اى که از سوى ارگ به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده، ضمن مطلب فوق افزوده شده است، که مشکلات به وجود آمده نتیجه‌ رویۀ غیر اصولی و غیر حرفه‌یی افراد می‌باشد، نه مشکل در کلیت نظام دفاعی و امنیتی کشور؛ و افراد خاطی باید رفتار شانرا مطابق به قوانین نافذۀ کشور عیار نموده و مسئول قرار گیرند. 

منبع افزوده است که رئیس جمهور غنی در رابطه به تصاویر نشرشده از بازداشت‌شده‌گان در ولایت فاریاب و نیز واردشدن تلفات به افراد ملکی طی عملیات نظامی در ولایات پکتیا و ننگرهار، به ارگان‌های مربوطه هدایت داده است؛ تا تحقیقات جدی و همه‌جانبه را دراین زمینه به زودترین فرصت ممکن انجام داده، افراد مسئول را شناسایی و گزارش و پیشنهادات شانرا با سرقوماندانی اعلی شریک نمایند.

منبع نوشته است که نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، با تطبیق تمام طرزالعمل‌ها و اجراآت قانونی، باید تدابیر جدی را برای تکرارنشدن چنین موارد روی‌دست گیرند و مکلف‌اند تا در روشنایی احکام و ارزش‌های دین مبین اسلام، قوانین نافذۀ کشور، ارزش‌های حقوق بشری و موازین انسانی، رفتار کنند.

در خبرنامه تصريح شده است که قوای مسلح افغانستان، از سرمایه‌های بزرگ کشور و مردم محسوب می‌شوند که با فداکاری و قهرمانی‌های‌شان اعتماد مردم و جامعه جهانی را به دست آورده‌اند و نیاز است تا این اعتماد بیشتر از پیش تقویت گردد.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement