خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک مرکز براى مهاجرين در ولايت نيمروزساخته مى شود

يک مرکز براى مهاجرين در ولايت نيمروزساخته مى شود

Jul 16, 2018 - 15:03

زرنج (پژواک،٢٥سرطان٩٧): کار ساخت مرکز "شناسائی و تثبیت هویت مهاجرین و عودت کننده گان" در اين ولايت، به هزينه بيش از ٦٠٠ هزار دالر امريکايى، امروز آغاز و تا چهارماه آينده به پايه اکمال ميرسد.

انجنیر محمد سمیع والی نیمروز، ساخت مرکز عودت مهاجرین را گامی در مسیر پیشرفت و آبادی دانسته، ابراز امیدواری نمود تا با ساخت این مرکز، مشکلات بخش عودت و مهاجرین مرفوع گردد.

وى علاوه کرد که مشکلات زیادی در بخش مهاجرین وجود دارد و حکومت وحدت ملی، در تلاش است تا با برطرف ساختن این مشکلات، زمینۀ عودت با عزت مهاجرین را فراهم نماید.

گفتنى است که مرکز شناسائی و تشخیص هویت مهاجرین و عودت کننده گان، مجهز با بخش های مختلف از جمله (بخش تداوی مریضان، مساجد مردانه و زنانه، آشپزخانه و بخش های جداگانه استراحت برای مهاجرین) میباشد.

حاجی صافی رئيس امور مهاجرين و عودت کنندگان گفت که مرکز شناسائی تشخیص هویت مهاجرین و عودت کننده ها که کار آن روز گذشته آغاز شد، در سه  بخش(بخش مردانه، زنانه و اطفال) با هزینه بيش از ٦٠٠ هزار دالر امريکايى ساخته مى شود.

موصوف گفت که پول اين پروژه، ازسوى دفتر IOM پرداخت مى گردد، که در مدت چهار ماه کار آن تکميل  و به بهره بردارى سپرده مى شود.

همچنان وی علاوه کرد که این مرکز، دارای بخش تداوی زخميان و مریض های عودت کننده نیز مى شود.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement