خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رئيس پيشين فدراسيون بايسکل رانى به اتهام اختلاس بازداشت شد

رئيس پيشين فدراسيون بايسکل رانى به اتهام اختلاس بازداشت شد

Jul 19, 2018 - 14:46

کابل (پژواک،٢٨سرطان٩٧): وزارت امور داخله مى گويد که رییس پیشین فدراسیون بایسکل رانی به اتهام اختلاس و فروش بایسکل‌های تیم ملی بایسکل رانی، از سوی پولیس مبارزه با جرایم سنگین بازداشت شده است.

در خبرنامه رياست مبارزه با جرايم سنگين وزارت امور داخله که امروز منتشرشد گفته شده که منسوبین مدیریت کشف جرایم سازمان یافته ریاست مبارزه با جرایم سنگین وزارت امور داخله، در يک عمليات کشفى و اپراتيفى، رئیس پيشين فدراسیون بایسکل رانی کشور را بازداشت کردند.

درخبرنامه آمده است که صادق صادقی به اتهام حیف و میل صدها هزار افغانی پول مربوط به ورزشکاران و فروش بایسکل های ورزشی مساعدت شده، بالفعل در حالیکه یک عراده بایسکل به ارزش بیشتر از ۲۰۰۰ دالر امریکايی را در بدل ۱۰۰۰ دالر امریکايی به فروش میرسانید دستگیر گرديد.

منبع گفته است که در این عملیات که در محضر څارنوال مرکز عدلی و قضائی مبارزه با فساد اداری و سایر مسئولین انجام شد، بیش از ٢٠عراده بایسکل سپورتی از منزل شخصی مظنون و مبلغ ۱۰۰۰ دالر پول اوپرتیفی نشانی شده از وی به دست آمده است.

جمشيد رسولى سخنگوى اداره لوى څارنوالى کشور نيز با تائيد خبر بازداشت رییس پیشین فدراسیون بایسکل رانی  گفت به اساس اطلاعاتى که پوليس به دست آورده بود، فرد بازداشت شده نه تنها چندين عراده بايسکل بلکه مقدارى ازلباس هاى ورزشى کمک شده به اين فدراسيون را به خانه اش انتقال داده بود.

موصوف به آژانس خبرى پژواک گفت که پوليس مطابق قانون، څارنوالى را درجريان گذاشت و به اساس حکم محکمه به بازداشت اين فرد اقدام کرد.

رسولى علاوه کرد که درجريان عمليات پوليس، چندين عراده بايسکل که قيمت هرکدام از يکهزار تا پنجهزار دالر امريکايى بوده، با مقدار زيادى لباس و وسايل ورزشى کمک شده به فدراسيون بايسکل رانى، از منزل اين فرد به دست آمده است.

وى گفت که دوسيه موصوف، تاهنوز به څارنوالى مواصلت نکرده است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement