خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یک زن بیوه و یک جوان در فارياب به قتل رسیدند

یک زن بیوه و یک جوان در فارياب به قتل رسیدند

Jul 25, 2018 - 17:54

ميمنه (پژواک، ٣ اسد ٩٧): مسئولین محلی فاریاب می گویند که طالبان مسلح، یک زن بیوه و یک جوان را در ولسوالی بلچراغ اين ولايت به قتل رسانده اند.

عبدالجمیل صدیقی ولسوال بلچراغ، به آژانس خبرى پژواک گفت که یک جوان ۲۳ ساله باشنده منطقه زرشوی ولسوالی پشتونکوت، از ۲۰ روز بدینسو در مرکز ولسوالی بلچراغ به خانه یک زن بیوه بوده، طالبان از موضوع واقف میشوند، جوان را عصر دیروز و زن را شب در منزلش کشته اند.

یک مسئول طالبان تائید کرد که افراد این گروه، یک جوان و یک زن را به قتل رسانده اند.

این مسئول طالبان، هر چند کشتن جوان و زن را بدون حکم محکمه شان خلاف شریعت و قانون دانسته و بر پیگیری و مجازات عاملین قضیه تاکید نمود؛ اما گفت: "جوان غلام سخی نام، در خانۀ گل پیدا زن بیوه که عروس و دختران جوان دارد، رفت و آمد میکرد؛ عصر دیروز شمارى از مجاهدین، جوان را از خانه بیرون کرده، لت و کوب نمودند؛ در جریان لت و کوب، جوان جان باخته و شب زن را با فیر مرمی کشتند."

وی گفت که بزرگان و محکمه طالبان، عاملین قضیه را که بدون حکم‌ شریعت دست به عمل خود سرانه زدند، شناسایی و مجازات خواهند کرد.

قابل ذکر است که ولسوالی بلچراغ، دو ماه قبل به دست طالبان سقوط کرد، پس از یکروز نیروهای کوماندو ساختمان ولسوالی را به کنترول در آوردند؛ اما تمام قریه جات و بازار در کنترول طالبان است .

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement