خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

حملۀ انتحاری در منطقۀ کمپنی کابل ۹ کشته و زخمی برجا گذاشت

حملۀ انتحاری در منطقۀ کمپنی کابل ۹ کشته و زخمی برجا گذاشت

Jul 26, 2018 - 11:02

کابل (پژواک، ۴ اسد ۹۷) : در نتیجۀ یک حملۀ انتحاری توسط موتر بر نیروهای امنیت ملی در کمپنی کابل ۹ تن کشته و زخمی شده اند.

داوود امین قوماندان امنیۀ  کابل امروز (٤اسد)به آژانس خبری پژواک گفت که حملۀ یاشده امروز حوالی ساعت ۵ صبح در منطقۀ باغ داوود کمپنی بوقوع پیوسته است.

موصوف علاوه کرد که حمله کنندۀ انتحاری به قطعۀ ۰۱ امنیت ملی حمله کرده؛ اما در مورد تلفات این رویداد معلومات ارائیه نکرد.

حشمت الله ستانکزی سخنگوی زون  ۱۰۱ آسمایی پولیس کابل به آژانس خبری پژواک گفت که در این رویداد چهار تن کشته و پنج فرد دیگر زخم برداشته اند

اما موصوف در مور هويت کشته و زخمی شدگان این ریداد چیزی نگفته است.

 عبدالقدیر شاهد عینی رویداد به آژانس خبری پژواک گفت که در تیر اندازی نیروهای امنیت ملی بعد از حادثه یک فرد غیر نظامی نیز کشته شده است.

 از سوی دیگر، باشندگان محل میگویند که انفجار بسیار قوی بود و شیشۀ خانه های نزدیک را نیز شکسته است.

 محمد بشیر  باشندۀ محل به پژواک گفت که بعد از انفجار تیر اندازی شدید نیز صورت گرفت وتا حدود یک ساعت طیاره ها نیز گشت و گذار میکرد.

 زین الله عکاس آژانس خبری پژواک که به محل رویداد رسیده است می گوید که نیروهای افغان راه باغ داوود را مسدود کرده و به نزدیک محل به هیچ کس اجازه نمی دهند.

 وی علاوه کرد که نیروهای امنیت ملی در ۲۰۰ متری این حادثه با خبرنگاران رفتار بد نموده و کامره های آژانس خبری پژواک و تلويزيون کابل نیوز را شکستانده اند.

 داکتر وحید مجروح سخنگوی وزارت  صحت عامه می گوید که از محل رویداد سه فرد زخمی به شفاخانه آورده شدند، اما در مورد هویتش چیزی نگفت.

 طالبان مسلح مسئولیت این رویدا را به عهده گرفته اند. ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان نیز گفته است که آنها به قطعۀ ۰۱ امنیت ملی حملۀ موتر بم کرده اند.

 در خبرنامۀ طالبان آمده است که در نتیجۀ این حمله به ده ها سرباز تلفات وارد شده اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement