خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک افسر پوليس در پروان و دو فرد ملکى در سمنگان کشته شدند

يک افسر پوليس در پروان و دو فرد ملکى در سمنگان کشته شدند

Jul 28, 2018 - 11:27

چاريکار، ايبک (پژواک، ٦ اسد ٩٧): در مرکز ولايت پروان، يک افسر پوليس در منزلش از سوى يک خانم به ضرب گلوله و در ولسوالى درۀ صوف پايين سمنگان، دو فرد ملکى در انفجار ماين جاسازى شده کشته شده اند. 

فرهاد هاشمی معاون مدیریت جرایم جنايى قوماندانی امنیه ولایت پروان، به آژانس خبرى پژواک گفت که عزت الله آمر تحليل و ارزيابى مرکز تعليمى پوليس در جنگل باغ اين ولايت، حوالى ساعت ٩ شب گذشته در منزلش در شهر چاريکار مرکز اين ولايت، از سوى يک زن با ضرب گلوله کشته شده است.

به گفته او مرد کشته شده، سه زن را در حالى به منزل خود آورده بود که کسى ديگرى در منزل حضور نداشت.  

او در اين مورد افزود: «موضوع ناموسی بوده، فسق و فجور... زنان کدامش زده بودنش، همراۀ تفنگچۀ خودش و باز فرار کرده اند، يک تا زن و يک تا دختر را به اتهام قضيه گرفتار کرديم و يک زن تحت تعقيب و جستجوى ما است.»

به اساس يک خبر ديگر، دو فرد ملکى در انفجار ماين جاسازى در قريه دايکندى ولسوالى درۀ صوف پايين ولايت سمنگان کشته شده اند.

عبدالوهاب ظفری قوماندان امنیه ولسوالی دره صوف پايين گفت که اين ماين، از سوى طالبان مسلح در درب کاه خانه يک بزرگ قومى به نام بابه نور جاسازى شده بود.

به گفته وى؛ بابه نور بعد از آن که طالبان حدود دو هفته پيش قريه يادشده را تصرف کردند، منطقه را ترک نمود و اکنون همراه با خانواده اش در شهر ايبک مرکز اين ولايت زندگى مى کند.

موصوف گفت که دو تن از نزديکان بابه نور که شغل چوپانى داشتند، عصر ديروز زمانى کشته شدند که حين ورود به کاه خانه، ماين يادشده در اين محل منفجر گرديد.    طالبان تا حال در اين مورد چيزى نگفته اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement