خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

کرکت بورد بر شهزاد محمدی قیود وضع کرد

کرکت بورد بر شهزاد محمدی قیود وضع کرد

Jul 28, 2018 - 20:00

کابل (پژواک، ۶ اسد ۹۷): کرکت بورد افغانستان در پی انتقاد بر فیصله های ریفری ها، شهزاد محمدی ورزشکار ملی کرکت را از اشتراک در رقابت یک روزه  جهانی کرکت ممنوع قرار داد.

شهزاد کفتان تیم ورزشی زون سپین غر است، دیروز در پایان مسابقات ملی یک روزه کرکت غازی امان الله خان بعد از شکست بر فیصله های ریفری ها انتقاد کرد.

تیم بُست برنده مسابقه نهایی شد.

زمانیکه بعد از پایان مسابقه در مورد رقابت از شهزادمحمدی پرسیده شده، وی گفت: ((اگر۴۰۰ دوش را هم انجام می دادیم، پیروز نمی شدیم، زیرا همه فیصله ها خلاف آنها صورت می گرفت.))

این گفتگوکه به طور زنده از طریق تلویزیون پخش می شد، شهزاد افزود که آنها در میدان افزون بر ۱۱ بازیکن با ۱۴ تن به رقابت پرداختند که هدف اش ریفری ها بودند.

خبرنامه که توسط کرکت بورد افغانستان به تاریخ ۶ اسد پخش شده، می نگارد که شهزاد محمدی بازیکن ملی به سبب تخطی از قوانین و اصول کرکت از اشتراک در یک رقابت ۵۰ اوره بین المللی حذف شد و همچنان نامبرده ۵۰ درصد جریمه  فیس اشتراک در مسابقه ۲۰ اوره را نیز می پردازد.

منبع افزود است که شهزاد محمدی به سلسله رقابت های کرکت جام غازی امان الله خان در پايان  بازی میان تیم های سپین غر و بست در جریان پخش زنده رقابت از طریق تلویزیون، ریفری ها را اهانت کرد، شهزاد آنها را در عدم پیروزی اش در این مسابقات مقصر دانسته بود.

در خبرنامه تذکره رفته است که به اساس فیصله، شهزاد محمدی در بازی یک روزه با آیرلند که به تاریخ ۲۷ اگست سال جاری برگزار می شود، از اشتراک محروم شد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement