خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

ورزشکاران جوزجان از نیروهای امنیتی افغان حمایت کردند

ورزشکاران جوزجان از نیروهای امنیتی افغان حمایت کردند

Aug 11, 2018 - 16:16

شبرغان(پژواک، ٢٠ اسد ٩٧): ٢٥ تن از ورزشکاران جوزجان، با راه اندازی مسابقه بایسکل رانی در این ولایت، با اعلام حمایت از نیروهای امنیتی افغان گفتند که در صورت نیاز، در خط نبرد در کنار این نیروها می ایستند.

این مسابقه که به ابتکار مدیریت جوانان ریاست اطلاعات و فرهنگ جوزجان در مقابل جاده ولایت راه اندازی شده بود، ورزشکاران بایسکل سوار با رکاب زدن مسافت حدود دو کیلومتر، به قوماندانی امنیه این ولایت رفته از نیروهای امنیتی افغان تقدیر به عمل آورده، حمایت شان را از آنان اعلام داشتند.

اخترمحمد فیضی مدیر امور جوانان ریاست اطلاعات و فرهنگ گفت که هدف کلی این برنامه، تقدیر از کارکرد نیروهای امنیتی افغان می باشد.

او افزود: «نیروهای امنیتی با فعالیت های شبانه روزی در خدمت مردم قرار دارند و با تلاش های همیشگی، زمینه را برای زنده گی صلح آمیز و رشد ورزش فراهم ساخته اند.»

موصوف علاوه کرد: «ما ضمن آنکه از تمام نیروهای امنیتی پشتیبانی می کنیم، اگر ضرورت شود در کنار آن ها می ایستیم و دوشادوش شان در برابر مخالفین دولت می جنگیم.»

مبارزعبدالله یک تن از ورزشکاران این مسابقه گفت که راه اندازی چنین برنامه ها، افزون بر اینکه ذهنیت ها را در برابر نیروهای امنیتی در جهت مثبت سوق می دهد، سبب رشد ورزش نیز می گردد.

او علاوه کرد: «در ولایت جوزجان امنیت تامین است و ما آن را مدیون فعالیت نیرو های امنیتی می دانیم.»

به گفته او، نداشتن وسایل و امکانات ورزشی، یک چالش در برابر ورزشکاران این ولایت می باشد؛ چنانچه شماری از ورزشکاران دختر نیز آماده شرکت در مسابقه امروز بودند؛ اما به نسبت نبود وسایل حضور یافته نتوانستند.

سمونوال عبدالحفیظ خاشی آمر امنیت قوماندانی امنیه جوزجان، با قدردانی از حمایت ورزشکاران از نیروهای امنیتی گفت که همکاری و حمایت مردم از نیروهای امنیتی، زمینه فعالیت مخالفین را محدود می سازد، ثبات و امنیت را در جامعه تحکیم می بخشد.

موصوف افزود: «حمایت ورزشکاران ما را وا می دارد تا بیشتر از پیش، در راه تامین امنیت مردم تلاش نماییم.»

قابل یادآوری است که احمد جاوید یک تن از ورزشکاران پیشتاز این مسابقه، به مقام نخست دست یافت و جام را از آن خود کرد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement