خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

عبدالله: تغییرات جدی در وضعیت امنیتی غزنى به وجود خواهد آمد

عبدالله: تغییرات جدی در وضعیت امنیتی غزنى به وجود خواهد آمد

Aug 13, 2018 - 16:17

کابل (پژواک،۲۲اسد۹۷): رئیس اجرایی حکومت از بررسی دلایل قطع خدمات شبکه های مخابراتی در ولایت غزنی خبر داده می گوید که با تدابیر تازه‌یی‌ که حکومت اتخاذ نموده، تغییرات جدی در وضعیت امنیتی به وجود خواهد آمد.

داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرایی حکومت که امروز در نشست کمیتۀ اقتصادی شورای وزیران صحبت ميکرد، با اشاره به وضعیت امنیتی جاری در ولايت غزنى گفت که برخی شبکه‌های مخابراتی، خدمات‌شان را در آن ولايت متوقف ساخته‌اند و بايد دلایل قطع خدمات شبکه‌های مخابراتی، از سوی نهادهای موظف بررسی گردد.

رئیس اجرایی افزودکه نیروهای تازه تحت رهبری لوی‌درستیز و معین ارشد امنیتی وزارت داخله، به ولایت غزنی رسیده‌اند و به زودی شهر غزنی از وجود تروریستان و طالبان جنایت‌کار پاک خواهد شد.

موصوف عملیات هوایی نیروهای حمایت قاطع و افغان را موثر خواند و گفت که در نتیجۀ این عملیات‌، صدهاتن از تروریستان طالب کشته و زخمی شده‌اند.

همچنان رئیس اجرایی حکومت، به نهادهای مسئول وظیفه داد که به زودترین فرصت، به آسیب‌دیدگان حوادث غزنی، مواد اولیه و خوراکی بفرستند.

وی افزود که در این لحظات دشوار، باید همۀ مردم و سیاسیون دست به دست هم بدهند و در نابودی تروریسم و هراس‌افگنی، با نیروهای امنیتی همکاری و کمک کنند.

عبدالله خاطر نشان ساخت که اوضاع سیاسی، بیشتر از جنگ روی وضعیت تأثیر می‌گذارد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement