خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

معترضان سرک چهارآسياب - کابل را براى چند ساعت مسدود کردند

معترضان سرک چهارآسياب - کابل را براى چند ساعت مسدود کردند

Aug 13, 2018 - 14:57

کابل (پژواک،۲۲اسد ۹۷): برخى باشنده گان ولسوالی چهارآسیاب کابل، در اعتراض به آغاز نشدن کار ساخت خط دوم سرک شهر کابل- چهارآسياب، دست به تظاهرات زده و برای حدود سه ساعت، اين جاده را به روى ترافيک بستند.

مظاهره کننده گان، شاهراه يادشده را در منطقۀ موسوم به تانک لوگر شهر کابل، از حوالى ساعت هشت ونيم تا يازده و نيم پيش از چاشت مسدود کرده بودند.

مجتبی کاکر باشنده ولسوالی چهارآسیاب و یک تن از اعتراض کننده گان، به آژانس خبری پژواک گفت، سه سال می شود که دیزاین خط دوم سرک شهر کابل- چهارآسياب که ٢١ کيلومتر طول دارد، پایان یافته؛ اما تا حال کار ساخت اين سرک آغاز نشده است.

به گفته موصوف، باشنده گان چهارآسياب و جنوب کابل، به دليلى در رفت و آمد به کابل دچار مشکل اند که در اين جاده، ازدحام ترافيک زياد است و برخى اوقات مسیری را که باید در حدود ٢٠ دقیقه طی کنند، در دو ساعت يا بيشتر از آن طى مى کنند.

وى گفت که به همين دليل، شماری از مریضان در اين مسير جا داده اند.  

عبدالرقیب لودین یک تن از اعتراض کننده گان دیگر گفت اگر به خواست اعتراض کننده گان رسیدگی نشود، دامنه حرکت های مدنی آنان گسترده تر خواهد شد.

پاسوال محمد داوود امین قوماندان زون ۱۰۱ آسمایی کابل که در جمع اعتراض کننده گان حضور پیدا کرد، از معترضین خواست تا سرک را به  روی ترافیک باز کنند.

وی تعهد کرد که مشکل معترضین را به ادارات مختلف می رساند.

سر انجام مظاهره کننده گان، حوالی ساعت ۱۱:۳۰ سرک را به روى ترافیک باز کردند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement