خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

برنامۀ آموزشی تابستانی "ایگل لایف" آغازشد

برنامۀ آموزشی تابستانی "ایگل لایف" آغازشد

Aug 16, 2018 - 17:05

کابل(پژواک،۲۵اسد۹۷):برنامۀ آموزشی تابستانی "ایگل لایف" به هدف بلند بردن مهارت های علمی متعلمین مکاتب درشهرکابل امروز آغازشد.

منیره یوسف زاده معاون والی کابل که درمحفل افتتاحیه این برنامه آموزشی صحبت ميکرد،متعلمین را به کسب تعلیم وتربیه تشویق نموده گفت که موفقیت های درخشانی در انتظار شان است.

خانم یوسف زاده از گردانندگان برنامه یاد شده، دعوت کرد تا به کابل بیایند روند کار ادارات محلی را از نزدیک مشاهده کرده و تصویر کلان از افغانستان امروز وآینده داشته باشند.

نوریه نزهت سخنگوی وزارت معارف سخنران ديگراين نشست گفت که این وزارت در راستای انکشاف و ترویج برنامه (ایگل لایف) با گردانندگان آن همکاری می کند.

 درعين حال مسوولان برنامه (ایگل لایف) می گویند که این برنامه از سوی برخی از افراد نخبه ومحصلین با تجارب ازپوهنتون های داخلی وخارجی به هدف بلند برن مهارت های علمی شاگردان مکاتب ایجاد گردیده است.

بربنياد معلومات مسوولان يادشده ،در این برنامه متعلمین یک هفته را در یک محیط جدید آموزشی متفاوت تر وجالب تر از فضای درسی مکاتب شان، سپری می کنند و به آنان دانش ومهارتهای کاربردی از قبیل رهبری، مدیریت، ارتباطات، هنر ومهارت نویسندگی آموزش داده می شود.

هدف نهایی این برنامه آن است که شاگردان با به کار گیری این مهارت ها، بتوانند در برنامه های آینده تحصیلی وعلمی شان موفق تر بدرخشند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement