خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رئیس جمهور غنی خطاب به اعضای تیم های فوتبال افغانستان و فلسطین: هر دو تیم برنده هستید

رئیس جمهور غنی خطاب به اعضای تیم های فوتبال افغانستان و فلسطین: هر دو تیم برنده هستید

Aug 20, 2018 - 13:11

کابل (پژواک، ٢٩ اسد ٩٧): رييس جمهور غنى در ديدار با اعضاى تيم هاى فوتبال افغانستان و فلسطين گفت که از٧٠ سال بدینسو قلب هر افغان برای ملت فلسطین تپیده و به یک فلسطین آزاد باورمند می باشند.

به نقل از خبرنامۀ ارگ که امروز به پژواک رسيده، محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان صبح امروز با اعضای تیم ملی فوتبال افغانستان و تیم ملی فوتبال فلسطین که به ‌خاطر بازی دوستانه به کابل آمده بود، در ارگ دیدار کرد.

در این دیدار ابتدا انوش دستگیر مربی تیم ملی فوتبال افغانستان صحبت کرد و از توجه رئیس جمهور به ورزش و سهولت‎های فراهم شده به ‌خاطر برگزاری مسابقات دوستانه میان افغانستان و فلسطین تشکر کرد.

بعداً سکرتر جنرال تیم ملی فوتبال فلسطین صحبت کرد و ضمن تشکری از میزبانی افغانستان و تبریکی سالروز استرداد استقلال کشور گفت که مسابقات دوستانه میان دو تیم به گونۀ مساوی پایان یافت و در حقیقت برنده، ملت های افغانستان و فلسطین هستند.

وی برای افغانستان صلح پایدار آرزو نموده گفت که این مسابقات نیز پیام صلح به همراه داشت.

سکرتر جنرال تیم ملی فوتبال فلسطین از تیم ملی فوتبال افغانستان برای انجام مسابقات دوستانه در فلسطین دعوت کرد.

در این دیدار بانوی اول نیز صحبت کرد و ضمن خوش آمدید به تیم ملی فوتبال فلسطین، برای تیم های فوتبال افغانستان و فلسطین آرزوی موفقیت نمود.

رئیس جمهور غنی پس از استماع صحبت‌های آنان، ضمن خوش آمدید به اعضای تیم ملی فوتبال فلسطین گفت: ((هر دو تیم برنده هستید و امروز افغانستان افتخار پذیرایی تیم ملی فوتبال فلسطین را دارد.))

وی افزود که از هفتاد سال بدینسو قلب هر افغان برای ملت فلسطین تپیده و مردم افغانستان به یک فلسطین آزاد باورمند می باشند.

رئیس جمهور با اشاره به دعوت فلسطین از تیم ملی فوتبال افغانستان برای انجام بازی های دوستانه در آن کشور گفت که دولت تمام امکانات را به منظور انجام این سفر به دسترس فدراسیون فوتبال افغانستان قرار می دهد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement