خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

مشعل: گزارش های حملۀ دوباره بر شهرغزنی شایعات است

مشعل: گزارش های حملۀ دوباره بر شهرغزنی شایعات است

Aug 25, 2018 - 18:37

شهرغزنی (پژواک، ۳سنبله ۹۷): قوماندان امنیۀ غزنی می گوید که وضعیت شهر خوب است و برخی افراد در رسانه های اجتماعی شایعه پراگنی می کنند.

از دوشب پیش بدینسو، افواهاتی پخش شده که گویا طالبان مسلح، بار دیگر برشهرغزنی حمله می کنند، که در نتیجۀ آن شماری از خانواده ها از شهر بیرون رفته اند.

جنرال فریداحمد مشعل قوماندان امنیه غزنی می گوید که درشهر، هیچ مشکل امنیتی وجود ندارد و همه شهر در اختیار آنها است.

نامبرده به تاریخ ۳سنبله، به آژانس خبری پژواک گفت سربازان کمکی که به غزنی آمده اند، اکنون در تامین امنیت باشندگان شهرغزنی مصروف اند.

به قول مشعل، طالبان مسلح با راه اندازی تبلیغات تلاش می ورزند تا در میان مردم ترس پخش کنند؛ اما در حملۀ گذشته چنان شکست خورده اند که دوباره جرئت حمله را ندارند.

قوماندان امنیه می گوید که بعد ازاین، هرکس به نفع دشمن گزارش ها و معلومات نادرست و غیرحقیقی را پخش نماید، برخورد قانونی با وی صورت می گیرد.

نامبرده افزود که در شهرغزنی عملیات تصفیوی ادامه دارد، همه مناطق مربوطۀ شهر را تصرف نموده وهیچ مشکل وجود ندارد.

رحمت الله باشندۀ شهرغزنی، به پژواک گفت زمانیکه از طریق شبکه های اجتماعی در مورد ناامنی ها و حمله دوبارۀ طالبان برشهرغزنی مطلع شد، با خانواده اش به منطقه مصئون کوچ کرد.

اما نامبرده افزود پس ازآن که از مسئولین معلومات به دست آورد، در شهر هیچ مشکل وجود نداشت.

نعمت الله ساکن منطقه حکیم سنایی شهرغزنی که با خانواده اش ترک منزل کرده است، گفت حینى که خبر حمله بر شهر را شنید، بلافاصله خانواده اش را به مکان امن انتقال داد.

حدود دوهفته پیش، طالبان مسلح شهرغزنی را مورد حملات گروهی قرار دادند که بعد از پنج روز درگیری ها، از شهر بیرون کشیده شدند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement