خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

والی: به مخالفان دولت هرگز اجازۀ ورود به شهر کندز داده نخواهد شد

والی: به مخالفان دولت هرگز اجازۀ ورود به شهر کندز داده نخواهد شد

Aug 25, 2018 - 11:13

 کندز(پژواک، ٣سنبله ٩٧): والى کندز ميگويد که نيروهاى امنيتى، در هر وضعيتى از اين ولايت آمادۀ دفاع مى باشند و به مخالفان دولت هرگز اجازه داده نخواهد شد که داخل شهر کندز شوند.

عبدالجبار نعیمی والی کندز، اين مطلب را ناوقت شب گذشته حينيکه در حضورشمارى از رسانه ها از پوسته هاى امنيتى مستقر در اطراف شهرکندز ديدن مى کرد، اظهارداشت.

اين درحاليست که سالهاى قبل، بعد ازعید قربان، طالبان حملات شان را بالای شهر کندز افزايش ميدادند واين مسئله سبب نگرانى باشنده گان اين ولایت گرديده است.

والى کندز، حين ديدارازپوسته ها خطاب به نيروهاى امنيتى گفت: "به هیچ صورت به طالبان اجازه ندهيد که داخل شهر کندز شوند، زندگى آرام مردم را برهم زنند."

اين مقام بلند پايه محلى کندز، همچنان به مردم اطمينان داد که نیروهای امنیتی افغان مستقردرآن ولايت درهرحالت از شهر ومردم کندزآمادۀ دفاع می  باشند.

نعیمی درادامۀ صحبت هايش افزود که نیروهای امنیتی در کندز، با مورال عالى وهماهنگی خوب آماده اند که هر نوع پلان دشمن در شهر کندز را از بین ببرند.

والى کندز، ضمن هشدار به افراديکه تلاش دارند با پخش تبليغات سوء دشمن مردم را نگران سازند، گفت: "کسانی که تبلیغات مخالفین را درشهرپخش ميکنندو تلاش دارند مردم را بيشترازاين نگران سازند، نبايد خود را نا حق با پخش خبرهاى دروغ خسته کنند، مردم را بگذارند درفضاى صلح زنده گی کنند؛ درغير حالت، با اقدام قانونى مواجه خواهند شد."

شمارى ازسربازان مستقر درپوسته هاى امنيتى شهرکندز، حين ديدار باوالى آن ولايت وعده سپردند که در دفاع از زندگى مرفۀ مردم آن ولايت، يک لحظه غفلت نخواهند کرد.

محمود يکتن از منسوبان امنيتى که در منطقه قریه شینواری ها در خط اول جنگ مصروف انجام وظيفه است به پژواک گفت: "اگرصادقانه مسئولان ما را حمایت کنند، تا آخرين قطره خون درمقابل دشمن ميجنگيم و ازمردم و ولايت خود دفاع میکنيم."

محمود افزود در هر حالت از خاک خود دفاع مى کنند وبه هیچ کس اجازه نخواهند داد که وارد شهر کندز شوند.

شیر محمد سرباز دیگر يکى ازپوسته هاى مستقر دراطراف شهرکندز همچنان گفت که با تمام قوت آماده اند که در برابر هر نوع حملات طالبان بر شهر، دفاع کنند.

شیرمحمدبه پژواک گفت: "با تمام قوت آماده هستیم که از خاک خود دفاع کنیم."

از سوی دیگر باشنده گان ولایت کندز، ازمقامات محلى آن ولايت میخواهند که جلو پخش هر نوع تبلیغات دشمن در شهرکندز را بگيرند.

بشیر خان باشنده شهر کندز به پژواک گفت چند روز میشود که در شهر تبلیغات جريان دارد که طالبان بازهم بالاى شهر حمله میکنند؛ اين موضوع مردم را سخت نگران کرده است.

موصوف ازمسئولان محلى آن ولايت خواست که هرچه زودتر جلوپخش اين تبليغات گرفته شود .

حکیم قریشی باشنده دیگر شهرکندز نیز خواست مشابه از مسئولین امنیتی آن ولايت داشت.

قریشی گفت: "آوازه هايی جريان دارد که طالبان بار دیگر حمله میکنند؛ از مسئولین کشفی میخواهیم کسانی را دستگیر کنند که تبلیغات طالبان را در شهر می آورند ومردم را ناحق به تشویش میکنند."

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement