خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رئیس لت و کوب شدۀ معارف غور: به قضيۀ من رسيدگى قانونى صورت گيرد

رئیس لت و کوب شدۀ معارف غور: به قضيۀ من رسيدگى قانونى صورت گيرد

Sep 02, 2018 - 14:50

فيروزکوه (پژواک، ١١ سنبله ٩٧): رييس معارف ولايت غور که از سوى شمارى از کارمندان اين اداره و با همکارى افراد ناشناس مورد لت و کوب قرار گرفته، از حکومت ميخواهد که با اين افراد، از مجراى قانونى برخورد صورت گيرد.

ده تن از کارمندان ریاست معارف غور در همکارى با شمارى از افراد ناشناس، روز گذشته به دفتر خلیل احمد مبارز حمله کرده، ابتدا محافظ او را خلع سلاح نموده و سپس وی را شدیداً مورد لت وکوب قرار داده اند.

رئیس معارف غورکه  در ناحيه سر و رويش جراحت  برداشته است، به آژانس خبرى پژواک گفت شماری از کارمندان این اداره  که روز گذشته به داخل دفتر وى هجوم آورده و او را مورد لت وکوب قراردادند، به څارنوالی معرفی شده اند.

مبارز ادعا کرد که این افراد، وابسته به کرام الدین رضازاده نماینده مردم درشوراى ملى وفضل الحق نجات آمر تدریسی اين ریاست بوده و به دستور آنان، وی مورد لت کوب قرارگرفته است.

موصوف، از حکوت خواست تا در مورد قضیه اش، از مجرای قانونی برخورد صورت گیرد.

از سويی هم عبدالحی خطیبی سخنگوى والی غور، به پژواک گفت که عاملین لت و کوب رئیس معارف غور، از سوى پوليس بازداشت شده و قضيۀ آنها به څارنوالی محول گرديده است.

با این همه، کرام الدین رضا زاده نماینده مردم غور در ولسى جرگه و فضل الحق نجات آمر تدریسی ریاست معارف غور، ادعاى مبارز را رد میکنند و میگویند که وی از سوی کارمندان زیر دستش لت و کوب شده و آنان از این قضیه آگاهی ندارند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement