خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

مسابقه بایسکلرانی به هدف محو فساد در فاریاب راه اندازی شد

مسابقه بایسکلرانی به هدف محو فساد در فاریاب راه اندازی شد

Sep 14, 2018 - 11:58

ميمنه (پژواک، ٢٣ سنبله ٩٧): فدراسیون بایسکل رانی ریاست تربیت بدنی و سپورت فاریاب، صبح امروز مسابقه یی را با شعار "مبارزه با فساد مسئولیت همگانی می باشد"، در شهر میمنه راه اندازى کرد، که در آن والی و برخی از مسئولين ادارات حضور داشتند.

عبدالوهاب مجیدی رئیس تربیت بدنی و سپورت فاریاب، به آژانس خبرى پژواک گفت که مسابقه بایسکل رانی، امروز به حمایت مالی ریاست شاروالی میمنه صورت گرفت؛ ۳۰ تن از جوانان فاصله ۸ کیلومتر را رکاب زنی کردند، که پنج تن پیشتاز معرفی شده مورد تقدیر و تحسین قرار گرفتند.

انجنیر احمد کیوان شاروال میمنه گفت که این ریاست، در بخش تامین حکومتداری خوب شهری و جلوگیری از فساد اداری، گامهاى عملی برداشته و نیز با راه اندازی برنامه های متعددی خواسته است تا روحیه فساد ستیزی را در جامعه عمومیت ببخشد. 

وی افزود که این برنامه، از بودجه جوانان و ورزش شاروالی راه اندازی گردید و چنین کمپاین ها از یکسو آگاهی مردم را بلند می برد و از طرف دیگر، در تامین حکومتداری خوب کمک مینماید.

نقیب الله فایق والی فاریاب، ضمن ستایش از ریاست تربیت بدنی و سپورت فاریاب و شاروالی میمنه، به پژواک گفت که جوانان ستون فقرات و مایه امید سرزمین اند و الگوی خوب برای مبارزه با فساد اداری شده میتوانند.

وى افزود که اداره محلی، از هر برنامه اى که برای آگاهی دهی و بر چیدن بساط فساد اداری توسط جوانان پیشگام راه اندازی گردد، همه جانبه حمایت می کند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement