خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

تیم فوتبال خراسان برنده جام مسابقات فوتبال «فاریاب واحد» گردید

تیم فوتبال خراسان برنده جام مسابقات فوتبال «فاریاب واحد» گردید

Sep 19, 2018 - 18:50

میمنه(پژواک، ۲۸ سنبله ۹۷): در مسابقات پایانی فوتبال جام «فاریاب واحد» در آن ولایت، از میان ٨ تیم، تیم های خراسان، سرسبز یاشلری و باتور هر کدام به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

دور نهایی مسابقات جام «فاریاب واحد» که از یک ماه به این طرف از سوی ریاست تربیت بدنی و سپورت فاریاب در میدان فوتبال پارک شاروالی میمنه راه اندازی شده بود، پس از به مصاف هم رفتن سه تیم یادشده و مشخص شدن جایگاه اول، دوم و سوم دو روز قبل به پایان رسید و امروز طی مراسمی از آنان تقدیر شد.

نقیب الله فایق والی فاریاب، امروز در مراسم اعلام نتایج این تورنمنت در سالون مقام ولایت فاریاب گفت که این گونه مسابقات سالم ورزشی در شرایط حساس جنگ و ناامنی، افزون بر آنکه وحدت و یکپارچگی را بین اقوام باهم برادر تحکیم و تقویت می بخشد، توانایی های جوانان را نیز بلند برده، فضای صمیمت را بین آنان به وجود می آورد.

موصوف اطمینان داد که در راستای رشد ورزش در این ولایت، از هیچ گونه سعی و تلاش دریغ نمی ورزد و امکانات دست داشته را در اختیار جوانان ورزشکار قرار می دهد.

عبدالوهاب مجیدی رئیس تربیت بدنی و سپورت فاریاب از آماده گی ها به خاطر راه اندازی مسابقات ورزشی در سایر بخش ها در این ولایت خبر داده، از والی فاریاب خواست که در راستای حل مشکلات جامعه ورزشی آنان را یاری رساند.

فریدون عادل مسئول فدراسیون فوتبال فاریاب گفت که این مسابقات به منظور اتحاد وهمبستگی تمام اقشار جامعه راه اندازی گردیده بود.

سال گذشته نیز تیم فوتبال خراسان، قهرمان مسابقات رقابتی میان تیم های لیگ برتر ولایت فاریاب گردیده بود.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement