خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

قرارداد اعمار بیش از ٧ کیلومتر سرک در نیمروز امضا شد

بازسازى

آرشيف

قرارداد اعمار بیش از ٧ کیلومتر سرک در نیمروز امضا شد

Oct 11, 2018 - 15:14

زرنج (پژواک، ١٩ ميزان ٩٧): مسوولین محلی در ولایت نیمروز میگويند که قرارداد اعمار بيش از هفت کيلومتر جاده هاى داخل شهر زرنج به ارزش بيش از چهل ميليون افغانى با يک شرکت خصوصى امضا شد.

نور الرحمن هوتک شاروال زرنج در اين مراسم گفت، قرارداد اسفالت ٧.1 کیلومتر جاده های داخل شهر زرنج، امروز با یک شرکت خصوصی در زرنج به امضا رسید که هزینۀ آن ٤١ ميلیون افعانی است و از بودجه ریاست شاروالی زرنج پرداخت می گردد.

وى افزود که با اعمار جاده های یاد شده، تقریباً تمام جاده های داخل شهر زرنج اسفالت آن تکمیل میشود و سهولت های زیادی برای تردد وسایط و عابرین مهیا خواهد شد.

پوهندوی داکتر سید ولی سلطان والی نیمروز گفت که کار اعمار سرک های یاد شده از بودجه شاروالی زرنج کار بسیار مهم است.

او ميگويد:" تلاش ما این است تا در ادارات دولتی تحرکات بیشتری به وجود بیاوریم تا ادارات دولتی به عمل ثابت سازد که خدمتگار مردم است و پول بازسازی های به جیب اشخاص و افراد نمی رود."

گل احمد باشندۀ زرنج از این اقدام نیک ریاست شاروالی زرنج قدردانی نموده، گفت که شهر زرنج نخست از هر چیز به سرک ضرورت دارد، زیرا مردم در زمان بارندگی از گل و لاى و در تابستان از گرد و خاک به تکلیف است.

او علاوه کرد که همچنان اعمار سرک در بلند رفتن قیمت و ارزش زمین ها و دکان های شهر تاثير مثبت دارد.

غلام حسین باشنده دیگر شهر زرنج از شرکت قراردادی مارگو می خواهد تا طبق قرارداد کار خود را پیش برد و مسوولین نیز باید توجه داشته باشد که سرک معیاری ساخته شود.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement