خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

تيم هاى « سپین‌غر بازان » و« موج‌های آمو» به نتيجۀ مساوى دست يافتند

تيم هاى « سپین‌غر بازان » و« موج‌های آمو» به نتيجۀ مساوى دست يافتند

Oct 14, 2018 - 11:36

کابل (پژواک،٢٢ميزان ٩٧): در ادامۀ مسابقات فصل هفتم "لیگ برتر فوتبال افغانستان"، روزگذشته تیم‌ های «سپین‌غر بازان» و «موج‌های آمو» با نتيجۀ يک مقابل يک مساوى شدند.

این مسابقات هر روز ساعت ٥:٣٠ بعد از ظهر با انجام یک رقابت، میان دوتیم در میدان ورزشی فدراسیون فوتبال افغانستان در کابل پایان می یابد.

در بازی عصرروز شنبه فصل هفتم لیگ برترفوتبال افغانستان، بازيکنان تيم هاى «سپین‌غر بازان» و«موج‌های آمو» توانستند تنها يک – يک توپ را وارد گول يکديگر نمايند.

در لیگ برتر افغانستان، هشت تیم در دو گروپ اشتراک دارند که در گروپ (الف) شاهین آسمایی، د سپین غربازان، د اباسین څپې و موج‌های آمو و در گروپ (ب) عقابان هندوکش، د میوند اتلان، طوفان هریرود و سیمرغ البرز باهم رقابت می کنند.

بر پایۀ معلومات سیدعلی کاظمی مسئول مطبوعاتی فدراسیون فوتبال افغانستان، از هشت تیم در دو گروه پس از رقابت ها، چهار تیم آن به دور نیمه نهایی راه می یابند و در سوم عقرب، رقابت نهایی این فصل برگزار خواهد شد.

فصل هفتم لیگ برتر فوتبال افغانستان، روز یکشنبه (١٥ميزان) با حضور داکتر عبدالله عبدالله رییس اجرایی حکومت و انبوهی از مردم آغاز یافت.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement